2K Monitör Için Nasıl Bir Ekran Kartı Almam Gerekir?

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
ARC A770 düşünüyorum fiyattan dolayı ama burada kötü bir ekran kartı da almak istemiyorum.
AMD ekran kartı da almak istemiyorum.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
AMD Kart istemiyorsunuz ama ben olsam o fiyata RX 6700XT tercih ederdim. AMD Dışında 2K monitör için Nvidia tarafında alternatif yok zaten. A770 Almaktan başka alternatifiniz yok gibi duruyor.

çorumlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
ARC A770 düşünüyorum fiyattan dolayı ama burada kötü bir ekran kartı da almak istemiyorum.
AMD ekran kartı da almak istemiyorum.
Arc 770 intel in ekran kartı tarafındaki ilk ürünlerinden olduğu için driver vs. Sorun yaşayacaksınız diye düşünüyorum nvidia tarafında 3080 falan var 10-16gb amd de ise 6800 ve sonrası amd almak daha dogru bir tercih olacaktır bence.

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Arc 770 intel in ekran kartı tarafındaki ilk ürünlerinden olduğu için driver vs. Sorun yaşayacaksınız diye düşünüyorum nvidia tarafında 3080 falan var 10-16gb amd de ise 6800 ve sonrası amd almak daha dogru bir tercih olacaktır bence.
6700xt veya 3070ti almalısın intele şuanda bulaşmaya gerek yok AMD gibi ilk kartlar sıkıntılı oluyor yazılımsal açıdan

KS

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
AMD Kart istemiyorsunuz ama ben olsam o fiyata RX 6700XT tercih ederdim. AMD Dışında 2K monitör için Nvidia tarafında alternatif yok zaten. A770 Almaktan başka alternatifiniz yok gibi duruyor.
amd ekran kartı ile nasıl çalışır bilmiyorum o yüzden tereddüt ediyorum. Tüm parçalar intel ve msi bende msi veya intel ekran kartı almayı istiyorum. msi de amd ekran kartı var mı onu bilmiyorum.

KS

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
arc a770 ile rx 6800 arasında 5500 lira fark var çok fazla fark var.
o paraya işlemciyi yükseltirim.

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
Hocam 3070 ti-3070-4060ti 8gb kartların 2k devri kapandı artık vram yüzünden o yüzden amd isterseniz rx 6800 rx 6750 xt gibi kartlara bakın

KS

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
intel yazılımsal hata ? :D
arkadaşlar ben zaten apu bir sistem kullanıyorum apu olmayan sisteme ekran kartı bakmıyorum eğer yazılımsal sorun olursa zaten benim hatam değildir. İntel e kartı gönderirim veya satıcıya iade ederim.

Şuan yeni çıkan bir kart olduğuu için yazılımı iyi değil arkadaşımda 750 vardı watman tarzı birşey yaşamıştı
a750 ekran kartı 8gb ama performans olarak a770 gibi olmaz diye düşünüyorum yani

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
arkadaşlar ben zaten apu bir sistem kullanıyorum apu olmayan sisteme ekran kartı bakmıyorum eğer yazılımsal sorun olursa zaten benim hatam değildir. İntel e kartı gönderirim veya satıcıya iade ederim.
İade konusunda sıkıntı çıkmayacak biryerden alırsan sorun değil intelin o hatayı düzelteceği hakkında bir bilgim yok AMD nın ilk zamanlarında kuzenim rx550 almıştı watman almıştı fabrika çözememişti diye hatırlıyorum

KS

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Yazılımsal bir hata alırsan işlemcinin bir faydası olmiyacak onu aklında tut ben olsam riske gitmezdim
İşlemcinin faydası olmayacak diyorsun da benim aldığım işlemciler içinde grafik işlemcisi olan işlemciler diğer işlemcileri zaten almıyorum tıpkı şuan da olduğu gibi apu sistem kullanıyorum zaten

İade konusunda sıkıntı çıkmayacak biryerden alırsan sorun değil intelin o hatayı düzelteceği hakkında bir bilgim yok AMD nın ilk zamanlarında kuzenim rx550 almıştı watman almıştı fabrika çözememişti diye hatırlıyorum
o zamanda tüketici mahkemesine başvururum yani her türlü o verdiğim parayı alırım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri