300-350TL Arası Mouse Önerisi (Nisan 2022)

tarikeem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba 300 350 TL kadar bütçem var. Beni uzun yıllar götürecek bir ürün arıyorum logitech G304 kablosuz olarak 380 TL ile beni bir düşündürdü ama kablolu daha uygun fiyata daha güzel ürünler olabileceğini düşünüyorum. Önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum. (üründe ışıklandırma varsa kapanması benim için iyi olur.)

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Arada sırada Razer viper 200tl lere kadar düşüyor, diğer razer modellerine bakabilirsiniz. Kablosuz mouse düşünülebilir fakat rekabetçi oyunlar oynuyorsanız her zaman kablolu bir adım öndedir. Bahsettiğiniz kablosuz model gözüme en iyi gözükeni, fiyat olarak biraz daha üste çıkabilirseniz şu ürünleri tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Seckin35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
4 adet maouse kullandım bu bantlarda
Razer Viper Mini
Razer Deathadder V2 Mini
Razer Deathadder Essential
SteelSeries Rival 3
Sıralıcak olursak;
Viper mini gayet hafif ve tasarımı hoş geldi rgb aydınlatmasıyla iyi ele tam oturdu
V2 mini hafif rgb seçeneği fazla yok ama iyi tek beğenmediğim kutudan çıkan kaymazlıkları yapıştırdığından sonradan atmasını beğenemedim
Essential rgb seçeneği yok tek yeşil ve yanıp sölenen bir seçenek sunuyor elin büyük ise fiyatlara göre ucuz ve güzel 180-200 bandında olması gerek ve kaliteli olduğu belli ediyor
Rival 3 olumsuz yönü bence v2 mini ile rival 3 arasında kararsız kalırdım 2 sinide kullanmasam rival3ü seçerdim ama v2yide kullandım bence fiyatına bakarak hareket et yada rival 3 al direk

KS

tarikeem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
4 adet maouse kullandım bu bantlarda
Razer Viper Mini
Razer Deathadder V2 Mini
Razer Deathadder Essential
SteelSeries Rival 3
Sıralıcak olursak;
Viper mini gayet hafif ve tasarımı hoş geldi rgb aydınlatmasıyla iyi ele tam oturdu
V2 mini hafif rgb seçeneği fazla yok ama iyi tek beğenmediğim kutudan çıkan kaymazlıkları yapıştırdığından sonradan atmasını beğenemedim
Essential rgb seçeneği yok tek yeşil ve yanıp sölenen bir seçenek sunuyor elin büyük ise fiyatlara göre ucuz ve güzel 180-200 bandında olması gerek ve kaliteli olduğu belli ediyor
Rival 3 olumsuz yönü bence v2 mini ile rival 3 arasında kararsız kalırdım 2 sinide kullanmasam rival3ü seçerdim ama v2yide kullandım bence fiyatına bakarak hareket et yada rival 3 al direk
V2 mini görsel olarak hoşuma giden bir mause değil açıkçası viper mini hoş duruyor ama bilemiyorum Asus M3 mause da indirime giriyor onun hakkında bilginiz var mı. Çok rekabetçi oyun oynayan birisi değilim kablosuz konusunda da benim için en önemlisi pil süresi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri