Öneri 3000 TL Bütçe Için Kasa Önerisi

Sakura

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar. 3000 tl civarı bir bütçem var kaliteli bir kasa almak istiyorum. Öncelik olarak hava akışı iyi olsun istiyorum. Var mıdır önerileriniz? Msi Mpg Gungnir 110m düşünüyordum fakat içindeki fanlara çok benzeyen bir msi fan seti gördüm ve 40-50 cfm değeri vardı. O yüzden tam emin olamadım. Sizce bu kasa iyi midir yoksa daha iyisi var mıdır?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Merhaba arkadaşlar. 3000 tl civarı bir bütçem var kaliteli bir kasa almak istiyorum. Öncelik olarak hava akışı iyi olsun istiyorum. Var mıdır önerileriniz? Msi Mpg Gungnir 110m düşünüyordum fakat içindeki fanlara çok benzeyen bir msi fan seti gördüm ve 40-50 cfm değeri vardı. O yüzden tam emin olamadım. Sizce bu kasa iyi midir yoksa daha iyisi var mıdır?
kendimde kullandıgım bir kasa namı değer hava kesici td500 v2 bu 2 3 ay icinde yenilendi

zeck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Cooler master td500 V2 al arkana bakma

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Dark maxima V30 öneririm. Yeni çıktı. 420MM Sıvı soğutma ve diker ekran kartı desteği bulunuyor. Fiyatına göre özellikleri çok iyi. İsterseniz fansız , isterseniz kendi fanlarıyla ve isterseniz Arctic P12 fanlarla kasayı alabiliyorsunuz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri