50000 TL PC/Laptop (full set) Önerisi

notlidev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar merhaba,

Kısaca anlatayım, laptop veya masaüstü bilgisayar istiyorum oyun ve yayıncılık için kullanacağım. Ayrıca eğer masaüstü olursa 2 tane, laptop olursa bir tane de monitör almak istiyorum.

Bu bütçeyle en iyi bilgisayar hangisidir? Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Arkadaşlar merhaba,
Kısaca anlatayım, laptop veya masaüstü bilgisayar istiyorum oyun ve yayıncılık için kullanacağım. Ayrıca eğer masaüstü olursa 2 tane, laptop olursa bir tane de monitör almak istiyorum. Bu bütçeyle en iyi bilgisayar hangisidir? Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Hocam o para ne be maşallah allah daha çok versin

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Öneriniz var mı?
Şu an parça parça link atamam fakat 5 k dan 2 tane 2k 144 Hz monitör alsanız ve tercihe bağlı rtx 3080li ya da RX 6900xt li bir PC toplayabilirsiniz kalan parayla ve 1080 p monitör almanızı tavsiye etmem en az 2 k alın derim.

KS

notlidev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Şu an parça parça link atamam fakat 5 k dan 2 tane 2k 144 Hz monitör alsanız ve tercihe bağlı rtx 3080li ya da RX 6900xt li bir PC toplayabilirsiniz kalan parayla ve 1080 p monitör almanızı tavsiye etmem en az 2 k alın derim.
Direk hazır sistem atsanız olmaz mı?

KS

notlidev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Laptop veya PC hangisi önce kararınızı verin sonra özel isteklerinizi belirtin. AMD veya INTEL CPU yada NVIDIA veya AMD GPU ve ekipmanlar + monitör için istekleriniz vs. gibi şeyler.
İşlemci AMD olmalı ekran kartı Nvidia ve şu anlık laptop düşünüyorum. Ekipman olarak kulaklık steelseries olsa mouse da herhangi bir tercihim yok. Klavye mekanik olursa güzel olur monitörde herhangi bir tercihim yok. Birde mikrofon hyperx quadcast s olsun.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
- AMD önerecektim işlemci olarak ama RTX 3060 var en yüksek 40K bütçelere kadar bu yüzden 12700H önerdim ki daha güçlü bir işlemci genel olarak.

Monitör :

Klavye :
Mouse :
Kulaklık :
Burası toplamda minimum 48.164 TL yapıyor. HyperX Quadcast S mikrofon için güvenilir satıcı bulamadım o yüzden alternatif size uyarsa kalan 2K bütçeye mikrofon önereceğim alternatif markalardan.

KS

notlidev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
- AMD önerecektim işlemci olarak ama RTX 3060 var en yüksek 40K bütçelere kadar bu yüzden 12700H önerdim ki daha güçlü bir işlemci genel olarak.

Monitör :

Klavye :
Mouse :
Kulaklık :
Burası toplamda minimum 48.164 TL yapıyor. HyperX Quadcast S mikrofon için güvenilir satıcı bulamadım o yüzden alternatif size uyarsa kalan 2K bütçeye mikrofon önereceğim alternatif markalardan.
Çok teşekkür ederim.

KS

notlidev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Monitör :

Klavye :
Mouse :
Kulaklık :
MSI'ın farklı bir modeli var mı peki bu sarı olan dışında?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri