6 7k Tablet önerisi

passhugen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Arkadaşlar bir yakınım için 6 7k bütçe bandında tablet istiyorum.Daha önce bilgisayar kullanmamış ve tablete aşina birisi olduğu için tablet istiyor ve 6 7k bütçesi var 6 7k ya ne öneririsiniz? kullanma amacı ders ve slayt vb tarzı şeyler olacak.Son olarak da bu fiyata laptop daha mı mantıklıdır mantıklıysa önerebilir misiniz ? teşekkürler

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Arkadaşlar bir yakınım için 6 7k bütçe bandında tablet istiyorum.Daha önce bilgisayar kullanmamış ve tablete aşina birisi olduğu için tablet istiyor ve 6 7k bütçesi var 6 7k ya ne öneririsiniz? kullanma amacı ders ve slayt vb tarzı şeyler olacak.Son olarak da bu fiyata laptop daha mı mantıklıdır mantıklıysa önerebilir misiniz ? teşekkürler
Ders ve slayt için en iyisi Dizüstü bilgisayardır bu bütçede tablete gerek yok.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
İpead var bı fiyata. 7k loptop pek işe yaramaz.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Slayt için ilerde kalem eklentisi alabilir.

Huawei MatePad :

İllaki Samsung olacak diyorsa :

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Aralarında önerim Huawei veya Apple. Samsung diğerlerine göre oldukça geride bir model. Ama illaki Samsung diyorsa alınabilir diye attım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri