Yardım 7.8 Kahraman Maraş Depremi

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Haberde yanlış görmediysem Adana'da 24 bina yıkılmış deniyordu. Daha orası bitmediyse yüzlerce bina yıkılan şehirlerde insanlar nasıl bulunacak ?

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Önceden alabilecekleri ancak ALMADIKları tedbirin, önlemin adını kader, kısmet, fıtrat koydular. Yatacak yerleri yok. Allah binbir türlü belalarını versin. Yazıktır günahtır şu insanların hiçbir suçu yoktu. Hiçbirisi bu durumu haketmemişti. Vefat edenlere Allah rahmet eylesin.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Depremlerin en soğuk zamanlara ve gece yarısına denk gelmesi tesadüf mü yoksa adını sürekli duyduğumuz Haarp mi var bu işin içinde?

Deprem olmadan bazı ülkelerin elçilikleri ülkeden ayrılmış teknoloji konuşulan bir sayfadayız bu işin ucunda Haarp var safsata diyenler bıraksın cebindeki akıllı telefonu dumanla iletişim kursun
bu hurafeye hala inanan kişiler olması üzücü bence kanka dumanı sen kullansan daha iyi

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
bu hurafeye hala inanan kişiler olması üzücü bence kanka dumanı sen kullansan daha iyi
yalan haberler bol bildiğim üzere yalan haberden 13 haber sayfaları kapatıldı , ve surda su saate deprem olacak diyenlerde suc isliyor 216 madde galiba hapis cezasına kadar gidiyor

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Türkiye deki tüm yapı denetim mühendisleri sorguya çekilmeli kaç tane malzemeden çalınan binaya sağlam onayı vermişler bunların ümüğüne çökmek lazım suç bunlarda kendileri sapa sağlam binalarda oturuyorlardır! 😡

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Türkiye deki tüm yapı denetim mühendisleri sorguya çekilmeli kaç tane malzemeden çalınan binaya sağlam onayı vermişler bunların ümüğüne çökmek lazım suç bunlarda kendileri sapa sağlam binalarda oturuyorlardır! 😡
evet deprem ülkesi olup önlem almıyoruz japonlar 9.0 depreminde nasıl birsey yapmadan yasıyorlarsa bizimde öyle olmalıyız

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Depreme gönüllü olarak yardım etmek için ne yapmalıyız bilen var mı ? Maddi yada kıyafet olarak sormuyorum. O şehirlere gidip yardım etmeyi soruyorum.

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Depreme gönüllü olarak yardım etmek için ne yapmalıyız bilen var mı ? Maddi yada kıyafet olarak sormuyorum. O şehirlere gidip yardım etmeyi soruyorum.
bildiğim üzere oralara gitmek icin otobüsler fiyatı 10₺ indirildi ama yolda kapanmıs olabilir ondan bi sormanız lazım twiiterdan

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Onu bende merak ettim var mı öyle bir durum

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Kendi arabamızla gitsek orada işler nasıl olacak onu bilmiyorum. Böyle boş boş evde oturmak istemiyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri