700-1100 TL Klavye Önerisi

tariklox0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhabalar,

Gamepower ve rampage dışı RED Swtich klavye arıyorum bu fiyat bandında. Yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
- Cherry MX RED anahtarları aratmaz benzer yapıda bir anahtardır. Zaten bu anahtar türünü de Cherry yapıyor.

- İlle RED olacaksa bu üründe alınabilir. RGB değil klavye bilginiz olsun.

- 99 TL geri ödemesi var ürünün. Alınca başvurunuzu yapın geri ödemeyi alınca ürün 1.130 TL fiyata geliyor. Link :

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135
Aynı Arayışlar İçindeyim Redragon 522 Güzel gibi görünüyor ayrıca corsair k 68 cherry mx de incelediğim ürünler içinde.

TayfunBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Gamepower ve rampage dışı RED Swtich klavye arıyorum bu fiyat bandında. Yardımcı olursanız sevinirim.
bende arıyordum genellikle xpg nin summonder klavyesini önerdiler aldım onu fiyatı bazen ucuzluyor 1200 tl ye almıştım ben çok iyi klavye bugün kargodan gelicek

KS

tariklox0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
- Cherry MX RED anahtarları aratmaz benzer yapıda bir anahtardır. Zaten bu anahtar türünü de Cherry yapıyor.

- İlle RED olacaksa bu üründe alınabilir. RGB değil klavye bilginiz olsun.

- 99 TL geri ödemesi var ürünün. Alınca başvurunuzu yapın geri ödemeyi alınca ürün 1.130 TL fiyata geliyor. Link :
Asus'un klavyesinde rgb'lerden ses geliyormuş, ilk başta inanmamıştım ama biraz araştırınca bazı insanlar bu durumdan bahsetmiş
Corsair'in klavyelerine bir bakıyım

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam fiyat bandınızda uygun olabilecek hyprex klavyelere bakabilirsiniz. Mesela aşağıdaki model en uygun amazonda , yaklaşık 4 gün sonra prime günleri başlıyor dahada uyguna alabilirsin.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Asus'un klavyesinde rgb'lerden ses geliyormuş, ilk başta inanmamıştım ama biraz araştırınca bazı insanlar bu durumdan bahsetmiş
Corsair'in klavyelerine bir bakıyım
İlk defa duyuyorum ve araştırdım birkaç kişinin yorumuna bakarak karar vermezdim. Üründe sorun olsa ASUS ürünleri toplatırdı ve satışı güncellenirdi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri