Yardım 80.000-100.000 Arası PC Önerileri.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
990
Hocam ben akakçeden fiyat geçmişine baktım en düşük 47k yı gördüm ama 🤔. Soğutucu yu güzel gözüksün diye onu istedim, şımardım galiba😬.
İndirimler 22:00 da başlayıp 02:00 da bitiyor belki düşmemiş olabilir oraya.

KS

Ozkaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İndirimler 22:00 da başlayıp 02:00 da bitiyor belki düşmemiş olabilir oraya.
Tamamdır teşekkür ederim takip edeceğim. Son olarak sistem önermede birebir yardımcı olabilecek bir youtube kanalı veya başka bir platformda birileri var mı? Üye olmak vs kaydıyla? Alıştım artık üye olma ücretlerine

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
990
Tamamdır teşekkür ederim takip edeceğim. Son olarak sistem önermede birebir yardımcı olabilecek bir youtube kanalı veya başka bir platformda birileri var mı? Üye olmak vs kaydıyla? Alıştım artık üye olma ücretlerine
Nereye üye olup para ödüyorsunuz ya ? Forumlara sorun yeter. Pc hocası olur, technopat olur oralara sorsanız yeter. Bir de isterseniz beni discord üzerinden ekleyin bana da oradan sorarsınız :D

KS

Ozkaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Nereye üye olup para ödüyorsunuz ya ? Forumlara sorun yeter. Pc hocası olur, technopat olur oralara sorsanız yeter. Bir de isterseniz beni discord üzerinden ekleyin bana da oradan sorarsınız :D
Nasıl ekleyebilirim sizi

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,241
Hocam bütün gün araştırma yaptım. Bir ekran kartı buldum. Baya olumlu konuşuyorlar fiyatıda çok uygun. Bir bakar mısınız?

Bir de uyumsuz parçalar neler bilgilendirme yapabilir misiniz?
Biliyorum bu modeli gayet güzel kaliteli modeldir kendisi

H

Hocam arada 10k dan fazla fark var, rgblisi beyaz sistemde çok sırıtmaz bence 10 k yı başka şekilde değerlendiririm. Sıvı soğutmada asusun pixel ekranlı soğutucusu çok hoşuma gidiyor ama sizler pek taraftar değilsiniz galiba onda. Anakartta herkes hem fikir gibi bende araştırdım beyaz olarak seçilebikecek iyi bir kart herhalde. Ayrıca 50 rtx serisi çıkacakmış belki önünüzdeki sene ekran kartını 50 serisi ile güncellerim diye düşündüm. Psu yu sizin dediğinizi alayım dedim. Anladığım bir konu, değil atx 3.0 demiştiniz ama inanın hiç bir şey anlamadım. 😬 YouTube taki pc toplayan kanallara para ile üye oldum hiç biride dönüş sağlamıyolar sağolsunlar. Sizlere çok minnettarım
Instagram dan bana yaz ben detaylıca destek olurum niye para veriyorsun 😄

KS

Ozkaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hocam sizin içinde discordmu bırakıyorum, mr_ozka

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri