Acil Yardım Beyler

mese7z

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
çok fazla kararsız kaldım monitörler arasında 5bin TL bütçem var genellikle hikayeli oyunlar oynayacağım hangi monitörü alacağımı bilmiyorum yardım edebilir misiniz

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Monitorde tercihim kesinlikle dell olurdu. Bu fiyat bandinda da g2422hs onerirdim. Kendimde kullaniyorum. Hem servisi cok kaliteli hemde urun gayet guzel.

KS

mese7z

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Monitorde tercihim kesinlikle dell olurdu. Bu fiyat bandinda da g2422hs onerirdim. Kendimde kullaniyorum. Hem servisi cok kaliteli hemde urun gayet guzel.

göz gezdirirken hiç görmedim fakat
Lenovo 23,8" G24-20 0,5MS(MPRT) 165Hz FreeSync hoşuma gitmişti ama siyah ışık testinde çok fazla süzme vardi

bu arada ekran kartım rx6700xt

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197

göz gezdirirken hiç görmedim fakat
Lenovo 23,8" G24-20 0,5MS(MPRT) 165Hz FreeSync hoşuma gitmişti ama siyah ışık testinde çok fazla süzme vardi

bu arada ekran kartım rx6700xt
Lenovo'da belirtilen Dell'de gayet kaliteli ürünler. Dell uzun zamandır satılıyor ve genel kullanıcılar memnun. Ekran kartınız için de bir sıkıntı çıkarmaz.

KS

mese7z

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Lenovo g24-20 alınır mı? renklerin kalitesi benim için daha önemli çok az FPS oyunu oynayacağım

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Lenovo g24-20 alınır mı? renklerin kalitesi benim için daha önemli çok az FPS oyunu oynayacağım
Alınır. O da gayet iyi bir ürün. Eskiden burada yetkili Uğur hocam vardı kendisi önerirdi o modeli. Bilgisi yüksek biriydi kendisi.

KS

mese7z

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
monitorun açıklama ksiminda MPRT 0.5 MS yaziyor. Bu ne demek oluyor hocam?
Alınır. O da gayet iyi bir ürün. Eskiden burada yetkili Uğur hocam vardı kendisi önerirdi o modeli. Bilgisi yüksek biriydi kendisi.
monitorun açıklama kısmında MPRT yazıyor bu ne demek oluyor hocam

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
monitorun açıklama ksiminda MPRT 0.5 MS yaziyor. Bu ne demek oluyor hocam?

monitorun açıklama kısmında MPRT yazıyor bu ne demek oluyor hocam
Tepkime süresini belirtiyor. Taner hocamın açıkladığı gibi 1MS MPRT değeri 4-5MS GTG ile eş değer sayılır , bir tür pazarlama stratejisi.

KS

mese7z

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Tepkime süresini belirtiyor. Taner hocamın açıkladığı gibi 1MS MPRT değeri 4-5MS GTG ile eş değer sayılır , bir tür pazarlama stratejisi.

peki sizin önerdiğiniz monitörler var mı hocam

bu da hoşuma gitmişti satın alabilirim ama söylediğim gibi çok kararsizim

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
peki ege arkadaşın attığı AOC nasıl o daha mantıklı geldi nedense
O da iyidir. Bu 3 model genel olarak iyi ürünler zaten. Aralarında çok belirgin farklar yok. AOC güncel , hoparlörü var , güç tüketimi az ve pivot özelliği gibi artıları var. Ne fark var renk konusunu ortaya attınız bu ürün de 6 Bit + FRC. Çok takılacağımız bir konu değil bence.

Tercih de biraz size kalmış. Yeni ürün olduğu için kronik sorunu çıkar mı onu bilemiyoruz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri