Çözüldü Amazon Kargom Iptal Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
amazondan geçen cumartesi aldım, attack shakr x3 aldım fakat bugun boyle diyor nenyapmam lazım
IMG_5391.png

boyle diyor me yapayım
@Sahuraka
IMG_5392.png

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,173
Böyle demesinin sebebi kargonun nakliye sırasında hasar alması olabilir veya herhangi bir yanlışlık olabilir. En doğru bilgi için müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenizi öneririm.

KS

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Böyle demesinin sebebi kargonun nakliye sırasında hasar alması olabilir veya herhangi bir yanlışlık olabilir. En doğru bilgi için müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenizi öneririm.
müşteri hizmetleriyle
nası geçeceğim iletişi

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,173
müşteri hizmetleriyle
nası geçeceğim iletişi
Aşağıdaki link yardımcı olabilir. İsterseniz uygulamadan da iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamada sağ alttaki 3 çizgiye tıklayıp en aşağıya kaydırdığınızda müşteri hizmetleri yazıyor.

KS

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Aşağıdaki link yardımcı olabilir. İsterseniz uygulamadan da iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamada sağ alttaki 3 çizgiye tıklayıp en aşağıya kaydırdığınızda müşteri hizmetleri yazıyor.
cok teşekkür ederim
birazdan ararım kargo şirketini falan bi bakarım tekrardan teşekkürler

KS

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27

çalıştığım için aramaya vakşt bulamadım,5/10 dakika önce böyle bir mesaj geldi
IMG_5396.png
linke giriyorum boyle bi sayfa çıkıyor
IMG_5399.pngIMG_5398.png
burdaki numarayı aradım carry lojistik türkiye şubesi falan diye ,akşam 5 de kaptıyorlarmış yarın tekrar aricam

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,173
Vergi sınırlandırılması yada başka bir sebepten gümrükte kalmış olabilir.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,129
Ekli dosyayı görüntüle 35773
Ekli dosyayı görüntüle 35775Ekli dosyayı görüntüle 35774
burdaki numarayı aradım carry lojistik türkiye şubesi falan diye ,akşam 5 de kaptıyorlarmış yarın tekrar aricam
Belki 1 ay içerisinde 5 taneden fazla ürün satın aldınız diye sorun çıkmış olabilir. Veya T.C kimlik numaranızı yanlış tuşlamış isim soy isim farklı girmiş olabilirsiniz.

KAPTANN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ekli dosyayı görüntüle 35773
Ekli dosyayı görüntüle 35775Ekli dosyayı görüntüle 35774

Kerry den beklenen hareketler, tornavida seti almıştım, bu firma getiriyordu, profesyonel ürünmüş göya iade ettiler.
Farklı bir taşıyıcı firma getirse böyle sorun yaşamayabilirdiniz.

KS

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Belki 1 ay içerisinde 5 taneden fazla ürün satın aldınız diye sorun çıkmış olabilir. Veya T.C kimlik numaranızı yanlış tuşlamış isim soy isim farklı girmiş olabilirsiniz.
kerry diye bi firinayı aradım soy ismimi girmemişim nasıl oldu bende bilmiyorum amazonu arayın ücreti iadesi için dediler ama ulaşamıyorum
ücret iadesi ne zaman gelir

KS

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Vergi sınırlandırılması yada başka bir sebepten gümrükte kalmış olabilir.
kerry diye bi firmayı aradım soy ismimi girmemişim nasıl oldu bende bilmiyorum amazonu arayın ücreti iadesi için dediler ama ulaşamıyorum

Sanalask

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
kerry diye bi firmayı aradım soy ismimi girmemişim nasıl oldu bende bilmiyorum amazonu arayın ücreti iadesi için dediler ama ulaşamıyorum
Hiç uğraşma boşa zaman kaybı o ürün artık gelmez. Ürünü istiyorsan yeniden sipariş ver. Amazon iade ödemelerinde hızlıdır hemen işleme alır, ücret bankana göre ortalama 4 günde hesabında olur.

KS

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
yeniden sipariş verdiğimde yine şara çekecek dimi benden , birde iade hakkında herhangi birşey yazmıor amazonda

Sanalask

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
yeniden sipariş verdiğimde yine şara çekecek dimi benden , birde iade hakkında herhangi birşey yazmıor amazonda
Evet tekrardan ürünün değeri kadar hesabından ücret çekilir. İade işlemini başlattın mı ? Siparişlerim kısmından ürün iadesinde bulunduysan, iade başlatıldı veya iade ediliyor yazar. Ödeme yapıldığında iade tamamlandı yazar. İstersen müşteri hizmetleri kısmından o ürüne tıklayıp, ardından iade ve değişim seçin. Sonraki adımda iade ve değişim işlemi başlatın dediğinizde tel numaranızı girin amazon sizi arayacaktır. Herşeyi onlar halleder aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. Tabi bunları yaptıysanız bu mesajı dikkate almayın :)

KS

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Evet tekrardan ürünün değeri kadar hesabından ücret çekilir. İade işlemini başlattın mı ? Siparişlerim kısmından ürün iadesinde bulunduysan, iade başlatıldı veya iade ediliyor yazar. Ödeme yapıldığında iade tamamlandı yazar. İstersen müşteri hizmetleri kısmından o ürüne tıklayıp, ardından iade ve değişim seçin. Sonraki adımda iade ve değişim işlemi başlatın dediğinizde tel numaranızı girin amazon sizi arayacaktır. Herşeyi onlar halleder aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. Tabi bunları yaptıysanız bu mesajı dikkate almayın :)
şimdi yapıyorum ,cok teşekkür ederim 🖤

IMG_5417.png

iade talep et diye bişey var ona basınca buraya atıyor ??

Sanalask

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
şimdi yapıyorum ,cok teşekkür ederim 🖤

Ekli dosyayı görüntüle 35795
iade talep et diye bişey var ona basınca buraya atıyor ??
Sağ altta yatay üç çizgiye tıklayıp, en altta müşteri hizmetleri yazana tıklayın. Ardından satın aldığınız ürünleri göreceksiniz. Oradan iadesini yapacağınız bu mauseyi seçip, iade veya değişimi seçin. Sonraki adımda Diğer seçeneğini tıklayın. Ardından iade veya değişim başlatın diyip, sonraki adımda neden iade edeceğinizi sorcak ordan gerekli alanları doldurun. Yapamazsanız ekran görüntüsü paylaşınsanız daha iyi yardımcı olabiliriz

KS

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Sağ altta yatay üç çizgiye tıklayıp, en altta müşteri hizmetleri yazana tıklayın. Ardından satın aldığınız ürünleri göreceksiniz. Oradan iadesini yapacağınız bu mauseyi seçip, iade veya değişimi seçin. Sonraki adımda Diğer seçeneğini tıklayın. Ardından iade veya değişim başlatın diyip, sonraki adımda neden iade edeceğinizi sorcak ordan gerekli alanları doldurun. Yapamazsanız ekran görüntüsü paylaşınsanız daha iyi yardımcı olabiliriz
IMG_5420.pngIMG_5421.pngIMG_5422.pngIMG_5423.pngIMG_5424.pngIMG_5425.png
sırasıyla yaptın fakat yine aynı şey bi bukamadım yada olmuyor

Sanalask

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

Ekli dosyalar

• IMG_5424.png
    IMG_5424.png
    400.2 KB · Görüntüleme: 3
KS

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Hocam daha fazla yardıma ihtiyacım var seçeneğine seçin ardından istenilen adımları girin. O seçenekleri deneseydiniz çoktan iade işlemi hallolmuştu.
hallettim sonunda 1 hafta içinde yatacakmış , yenisini tekrardan aldım
cok teşekkğr ederm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri