Fırsat Amazon Prime Özel Fırsat Günleri

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar,

11.10.2022 ~ 12.10.2022 tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliği kapsamında uzun süredir takip ettiğiniz, almayı düşündüğünüz veya piyasadan daha düşük fiyata listelenecek ürünleri gördüğünüzde bu başlık altında paylaşalım. Belki birilerine faydası dokunabilir.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Selamlar,

11.10.2022 ~ 12.10.2022 tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliği kapsamında uzun süredir takip ettiğiniz, almayı düşündüğünüz veya piyasadan daha düşük fiyata listelenecek ürünleri gördüğünüzde bu başlık altında paylaşalım. Belki birilerine faydası dokunabilir.
Ürünler belli mi diye bir an sevindim ben de.

Güzel ve mantıklı bir konu teşekkürler.

Akıllı saat/bileklik
Ram
Sıvı soğutucu
Kule tipi soğutucu
Klavye
Kulaklık

Yakın zamanda almak/değiştirmek istediğim şeyler arasında. Mantıklı indirimlerle beni de etiketleyebilirseniz, sevinirim. Zaten takipteyim ama gözümden kaçanlar mutlaka olacaktır :D

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Ürünler henüz belli değil. Ben bir kaç tane aklımda olan ürünü sepete ekleyeceğim ve fiyatlarını ss alıp saklayacağım. Bakalım kampanya başladığında gerçekten indirim olmuş mu =)

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Ürünler henüz belli değil. Ben bir kaç tane aklımda olan ürünü sepete ekleyeceğim ve fiyatlarını ss alıp saklayacağım. Bakalım kampanya başladığında gerçekten indirim olmuş mu =)
Güzel taktik, bizimle de paylaşın gerçek indirim mi değil mi diye

xipl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ürünler belli mi diye bir an sevindim ben de.

Güzel ve mantıklı bir konu teşekkürler.

Akıllı saat/bileklik
Ram
Sıvı soğutucu
Kule tipi soğutucu
Klavye
Kulaklık

Yakın zamanda almak/değiştirmek istediğim şeyler arasında. Mantıklı indirimlerle beni de etiketleyebilirseniz, sevinirim. Zaten takipteyim ama gözümden kaçanlar mutlaka olacaktır :D
mutlu abi amazon hesabım yeni bu ekimdeki yaptığı indiirmler felan iyi mi nromalde bugün kitao ve kualklık alacaktım ingilizce kaynak kitabı felan indirime giriyor mu abi geçen seneden hatırlıyor musun

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
mutlu abi amazon hesabım yeni bu ekimdeki yaptığı indiirmler felan iyi mi nromalde bugün kitao ve kualklık alacaktım ingilizce kaynak kitabı felan indirime giriyor mu abi geçen seneden hatırlıyor musun
Hatırlamıyorum ne yazık ki :(

Kitaplarımı bkm'den alıyorum. İndirimli satıyorum diyenden daha uyguna geldiği için.

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Henüz detaylı inceleme fırsatım olmadı. Genel itibariyle kısmi ürünlerde fiyat düşümü yapılmış

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
646
kaydıra kaydıra scrollumun ömrü boşa gitti bunu dıyebılırım. kesin aksam sağlam bırkac urunde cıddı ındırım olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri