Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
extrememu' Alıntı:
xlinus' Alıntı:
Satın aldığım key Google da aratınca cikiyor. sahte bir ürün, kimseye techmarketim saticisini tavsiye etmiyorum yazabilirsiniz. Amazon müşteri hizmetlerine de sahte ürün satışı yaptıklarını bildirmeniz yeterli olacaktır.
      Teşekürler cevap için amazondan ilk defa alışveriş yapıyorum o yüzden fazla bilgim yok müşteri hizmetlerine mesaj mı atayım yoksa doğrudan aramam mı daha iyi olur?

Nasıl isterseniz öyle işlem sağlayabilirsiniz hocam. Fark etmiyor çok ilgililer zaten.

Muhammed Ali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cvp: Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

Amazondan gönderildi diye bir mesaj geldiğinde hesabım bölümünden mesaj merkezine girerseniz orada gözükecek tek anlamadığım 2 adet sipariş vermiştim 1 adet geldi

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
RE: Cvp: Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

Muhammed Ali' Alıntı:
Amazondan gönderildi diye bir mesaj geldiğinde hesabım bölümünden mesaj merkezine girerseniz orada gözükecek tek anlamadığım 2 adet sipariş vermiştim 1 adet geldi

Pinti Software satıcısından yani benden aldıysanız bildirin hocam ikinci keyi de gönderelim aşırı yoğunluk olduğu için karışabiliyor kimi 10 kimi 50 tane aldığı için.

Muhammed Ali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

xlinus' Alıntı:
Muhammed Ali' Alıntı:

Pinti Software satıcısından yani benden aldıysanız bildirin hocam ikinci keyi de gönderelim aşırı yoğunluk olduğu için karışabiliyor kimi 10 kimi 50 tane aldığı için.
Hayır TECHMARKETIM satıcısı tarafından aldım aynı şirketse bilgi verirseniz sevinirim

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Muhammed Ali' Alıntı:
xlinus' Alıntı:
Hayır TECHMARKETIM satıcısı tarafından aldım aynı şirketse bilgi verirseniz sevinirim

Hayır hocam bize ait değil asıl ismi Kolay Lisans olması gerek farklı sitelerde. 
Satışı iptal edip satıcıyı bildirebilirsiniz çünkü google da bulunan mak key iletiyorlar. Bizden alırsanız hemen teslim edelim. Pinti Software seçiniz satıcı olarak, iyi günler.

sisou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Cvp: Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

Bu ay içinde yeni bi bilgisayarda kullanmak üzere alacağım. Pinti Software'dan alıp kullanan var mı? Bi ay sonra patlayacaksa direkt korsan kullanmak daha mantıklı.

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56

sisou' Alıntı:
Bu ay içinde yeni bi bilgisayarda kullanmak üzere alacağım. Pinti Software'dan alıp kullanan var mı? Bi ay sonra patlayacaksa direkt korsan kullanmak daha mantıklı.

Selamlar,
Amazon üzerinden satıldığı için %100 iade alabilirsiniz patlamayacaktır içiniz rahat olsun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri