Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,180
Selamlar arkadaşlar,

Bir sıcak fırsatı paylaşmak istedim. Amazon.com.tr'de şuan "Techmarketim" isimli satıcı Windows 10 kodunu 5TL'den satıyor. Ben 12 adet aldım. Windows 11 çıktı yüksek ihtimalle elde kalanları veriyorlar uyguna ama, henüz geçmesi erken diye düşünenler değerlendirebilir.

• ürün linki: 

Kodlar ulaştığında konuyu da güncellerim durumdan haberdar etmek için.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Cvp: Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

Güzel fiyat. Bir kullanıcımız dün sormuştu bu satıcıyı ve kodu ki 10 TL fiyatındaydı dün. Şuan ki fiyatta çok çok iyi. 1 adette ben aldım bakalım.

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
RE: Cvp: Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

ugur.gozaydin' Alıntı:
Güzel fiyat. Bir kullanıcımız dün sormuştu bu satıcıyı ve kodu ki 10 TL fiyatındaydı dün. Şuan ki fiyatta çok çok iyi. 1 adette ben aldım bakalım.

Ben sormuştum :) acaba bunu alsak bir sıkıntı olur mu sonradan?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133

Vallahi bende aldım 1 tane ki Taner bey 12 adet almış yazdığı gibi. Bir sorun olmaz alın geçin 5 TL altı üstü ki bir sorun olursa aracı firma Amazon sıkıntı yok yani.

AranelCiryatan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
159

Kod gelen var mı?

Ürün açıklamasında şöyle bir detay var aşağıda
 Ürün AçıklamasıAmazon Mesaj Kutusu Üzerinden Teslim Edilir, Sipariş Sonrası Amazon Mesaj Kutunuzu Kontrol Ediniz | Bilgisayarlarda sağ taraftan sepete eklerken PinguPin Yazılım mağazası bölümünden ekleyiniz, mobilde ise aşağı da PinguPin Yazılım Mağazası kısmından sepete ekleyiniz |

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21

AranelCiryatan' Alıntı:
Kod gelen var mı?

Ürün açıklamasında şöyle bir detay var aşağıda
 Ürün AçıklamasıAmazon Mesaj Kutusu Üzerinden Teslim Edilir, Sipariş Sonrası Amazon Mesaj Kutunuzu Kontrol Ediniz | Bilgisayarlarda sağ taraftan sepete eklerken PinguPin Yazılım mağazası bölümünden ekleyiniz, mobilde ise aşağı da PinguPin Yazılım Mağazası kısmından sepete ekleyiniz |

Ben aldım da böyle bir şey yapmadan direk aldım gelir inşallah

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44

Taner abi alıpta ne yapacaz merak ettiğim şey. Sence alınır mı. Fiyat oldukça iyi fakat kullanabileceğimiz yer var mı . Ama alalım lazım olur ciklet parası (☞゚∀゚)☞

recepgaming' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:

Ben sormuştum :) acaba bunu alsak bir sıkıntı olur mu sonradan?

Bana kalırsa ihtiyacın varsa al en fazla ne olabilir ki . Ben de alayım diyorum ama nereye kullanacağım bilmiyorum ?

AranelCiryatan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
159

Yorumlarda 2 kişi 1 saat içinde geldi falan demiş ama bakalım :D "Nasıl dolandırıldık" videosu olmaz inşallah :D

Denizzx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Kodu nereden yolluyorlar amazonda mail de istemiyor

Deshors

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar keyler (retail, OEM, MAK) hangi şekilde alan arkadaşlardan bilgi verebilecek olan var mı ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133

Daha bana ulaşan ne mail ne mesaj var. Bir gelişme olursa kendi adıma paylaşırım burada. 1 tane aldım ben yedekte dursun diye kardeşimin sistemine askerden gelince gireriz dedim 5 TL nasıl olsa. Dolandırılsam da dert etmem ama umarım olmaz Amazon gibi bir yerde. :)

izurdea

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Taner bey aldık bakalım gelecek mi? Yoksa 5₺ dolandırıldık mı? ?

Deshors

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

ugur.gozaydin' Alıntı:
Daha bana ulaşan ne mail ne mesaj var. Bir gelişme olursa kendi adıma paylaşırım burada. 1 tane aldım ben yedekte dursun diye kardeşimin sistemine askerden gelince gireriz dedim 5 TL nasıl olsa. Dolandırılsam da dert etmem ama umarım olmaz Amazon gibi bir yerde. :)

Amazon gibi bir sitede dolandırılma ihtimali yok denecek kadar az. Gerektiğinde amazona ulaşırsanız gerekli işlemleri yaparlar.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Lisswerd' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:

Amazon gibi bir sitede dolandırılma ihtimali yok denecek kadar az. Gerektiğinde amazona ulaşırsanız gerekli işlemleri yaparlar.

O kadarını Amazon firmasının halledeceğini biliyorum tabi, burada ki muhabbet dolandırıcılık olacak mı o.

Butfudman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

5 TL gayet güzel daha ne olsun bakalım 1 adet satın aldım.

ByMrOwl

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81

Cips 10 tl olmuş 5 tl işletim sistemi :D  aynı şekilde görünce bende aldım ihtiyacım vardı zaten şansıma denk geldi kenarda dursun bilgisayarı topladığım zaman kullanırım. Sahte ise de sağlık olsun göz ardı edilebilir bir risk

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,180

izurdea' Alıntı:
Taner bey aldık bakalım gelecek mi? Yoksa 5₺ dolandırıldık mı? ?

Ürünleri teslim etmeseler dahi Amazon iade yapıyor ücretleri. Henüz gelen giden olmadı. Bekleyeceğiz bakalım :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri