Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

apokinq01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Alıp ta kullanacak yeri olmayan bana hediye edebilir yeni sistem aldım deneyebilirim ☺️

AranelCiryatan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
159
Cvp: Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

Herkese aynı key veriyorlar sanırım.

Benim aldığım 3 key'in son haneleri aşağıdaki gibi
3YCPB
8K8XM
G29HD

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
apokinq01' Alıntı:
Alıp ta kullanacak yeri olmayan bana hediye edebilir yeni sistem aldım deneyebilirim ☺️
1 Tanesini PM'den sana iletiyorum şimdi hocam :D
AranelCiryatan' Alıntı:

3YCPB
8K8XM
G29HD
Hayırlı olsun hocam 15 liraya 1000 kullanımlık key aldınız eşe dosta dağıtın ama yasal değil :D en azından 2 3 aylık etkinleşir cihazlar :D
Retail aşağısı almayın arkadaşlar. Sorun key retail mi değil mi diye. En önemlisi de key google da var mı yok mu? Yani ücretsiz keyleri satmaya çalışan da var, bildirin amazona.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

Yıllardır lazımbana üzerinden Windows 10 pro retail key alırım indirimle 17-18 liraya denk gelir , ihtiyacı olan varsa bir baksın . Bu güne kadar hiç sorun yaşamadım .

AranelCiryatan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
159
xlinus' Alıntı:
apokinq01' Alıntı:
AranelCiryatan' Alıntı:

3YCPB
8K8XM
G29HD
Hayırlı olsun hocam 15 liraya 1000 kullanımlık key aldınız eşe dosta dağıtın ama yasal değil :D en azından 2 3 aylık etkinleşir cihazlar :D
Retail aşağısı almayın arkadaşlar. Sorun key retail mi değil mi diye. En önemlisi de key google da var mı yok mu? Yani ücretsiz keyleri satmaya çalışan da var, bildirin amazona.

Keyleri Google'da arattım ve evet Google'da çıkıyor. İade kaydı açtım şuan.

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
AranelCiryatan' Alıntı:
xlinus' Alıntı:

Keyleri Google'da arattım ve evet Google'da çıkıyor. İade kaydı açtım şuan.

Amazon'a da ayrıca şikayet edip keyin google da çıktığını belirtin isterseniz hocam çünkü bu satıcılar satış yapmaya devam edicek iade alınca çözülmüyor maalesef. İnsanları dolandırıyorlar.

Butfudman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Keylerin aynı olduğunu, Amazon Türkiye'yi arayıp satıcı hakkında gerekli bilgiyi vermeniz yeterli olacaktır.

ByMrOwl

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81

İade talebini nasıl başlatabilirim ? Denediğim zaman 3 şubata erteliyor satıcıdan haber alamazsanız iletişime geçin diye bana daha Key filanda gelmedi zaten :-D

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
RE: Cvp: Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

HoodeD_Sy' Alıntı:
İade talebini nasıl başlatabilirim ? Denediğim zaman 3 şubata erteliyor satıcıdan haber alamazsanız iletişime geçin diye bana daha Key filanda gelmedi zaten :-D

Hemen müşteri hizmetlerine ulaşın hocam ürünün teslim edilmediğini, artık almak istemediğinizi ve performansının/durumunun yetersiz olduğunu keyin google da bulunduğunu vs söyleyebilirsiniz. PinguPin satıcısından mı aldınız yoksa, Techmarketim mi? 
Sadece Pinti Software satıcısının farklı key ve retail key sattığını gördüm ben üçünden de aldım ama :D bakalım.

ByMrOwl

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81

xlinus' Alıntı:
HoodeD_Sy' Alıntı:

Hemen müşteri hizmetlerine ulaşın hocam ürünün teslim edilmediğini, artık almak istemediğinizi ve performansının/durumunun yetersiz olduğunu keyin google da bulunduğunu vs söyleyebilirsiniz. PinguPin satıcısından mı aldınız yoksa, Techmarketim mi? 
Sadece Pinti Software satıcısının farklı key ve retail key sattığını gördüm ben üçünden de aldım ama :D bakalım.
Müşteri hizmetlerine ulaştım söylediklerinizi ilettim 2 şubat + 3 gün geçmesi durumunda iade işlemini başatabileceğimi söylediler

myavuzakl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

ben aldım kodda geldi ama daha kullanmadım, herhangi bir sıkıntı çıkarır mı

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
HoodeD_Sy' Alıntı:
xlinus' Alıntı:
TECHMARKETIM satın almışım müşteri hizmetlerine nereden ulaşabilirim ? Beni asistana atıyor satıcıya mesaj atmamı söylüyor
Bu bağlantıya tıklayınız:

Bize ulaşın'a basınız hocam, ordan şimdi sohbet et, email veya telefonla ulaşabilirsiniz.

myavuzakl' Alıntı:
ben aldım kodda geldi ama daha kullanmadım, herhangi bir sıkıntı çıkarır mı
Aldığınız satıcıları kontrol edin hocam Techmarketim, pingupin lisans ise MAK keydir herkese aynı keyi veriyorlar iade edip 1 yıldız vermenizi tavisye ederim. Dolandırıcılık bu çünkü.

Forumda ki ana ilan kapanmış deneyimlerime göre retail key veren tek satıcı Pinti Software, onun da şu ilanı var yeni açılmış:

Satıcı ismine dikkat etmeniz yeterli.
Önermediğim satıcılar; Techmarketim, pingupin lisans
Önerdiğim ve 5 üstü satın alım yaptığım satıcı: Pinti Software.
Reklam yapmıyorum yanlış anlaşılmasın, bu mağazadan aldığım tüm keyler retail çıktı o yüzden.
Diğerleri mak ve google da mevcutlar kullanılmaz.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,180

recepgaming' Alıntı:
xlinus' Alıntı:
Bu keyin satışı yasal değil hocam, herkese aynı keyi veriyorlar. Etik olan herkesin iade istiyip bu 5-6 TL den satarak iğrenç şekilde birbiri ile rekabet eden satıcıların satışlarının kapanmasını sağlamaktır. Retail türü hariç key almayınız.

Bu Mak lisansı şirket içindir Microsoft bu Keyleri fark ederse kapatacaktir verdikleri 3 key var zaten sorun değilse hepsini yazabilirim buradan herkes faydalansin ama yasal değil.

Hocam verilen kodlar hep aynı mı yani? @"OceanLaB" hocam siz birden çok almıştınız, geneli aynı kodlar mı?

Bize 3 farklı kod verdiler. 3'ünü 5 kere kullanabiliyorsunuz dediler. İlkini kullandık aktif oldu.

extrememu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ürünü iade ederken Bu ürünü neden iade ediyorsunuz? sorusuna ve yorumlara nasıl bir yorum yazmalıyım retail key yerine mak key yolladıkları için     aldım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133

3 gün içinde iade gerçekleşecektir. Genelde tüm iptal işlemlerinde böyle olur.

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
extrememu' Alıntı:
ürünü iade ederken Bu ürünü neden iade ediyorsunuz? sorusuna ve yorumlara nasıl bir yorum yazmalıyım retail key yerine mak key yolladıkları için     aldım.

Satın aldığım key Google da aratınca cikiyor. sahte bir ürün, kimseye techmarketim saticisini tavsiye etmiyorum yazabilirsiniz. Amazon müşteri hizmetlerine de sahte ürün satışı yaptıklarını bildirmeniz yeterli olacaktır.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133

Satıcı internette bulunan MAK keyleri OEM veya RETAIL adıyla satmış olabilir. Gelen keyleri kontrol edip ona göre bir yol izleyin.

Key kontrolünüzü sisteme girdikten sonra CMD yani komut istemine slmgr -dli şu kodu yazarak görebilirsiniz. MAK key türündeyse isteyen kullanıcılar iade işlemimi yapabilir. MAK key türü hakkında bilgisi olmayanlar nette araştırabilirler sistem yine de aktif oluyor bir sorun yok bunda.

extrememu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
xlinus' Alıntı:
extrememu' Alıntı:

Satın aldığım key Google da aratınca cikiyor. sahte bir ürün, kimseye techmarketim saticisini tavsiye etmiyorum yazabilirsiniz. Amazon müşteri hizmetlerine de sahte ürün satışı yaptıklarını bildirmeniz yeterli olacaktır.
      Teşekürler cevap için amazondan ilk defa alışveriş yapıyorum o yüzden fazla bilgim yok müşteri hizmetlerine mesaj mı atayım yoksa doğrudan aramam mı daha iyi olur?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri