Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

AranelCiryatan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
159
RE: Cvp: Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

OceanLaB' Alıntı:
AranelCiryatan' Alıntı:
Keyler maalesef MAK key. Kısa zamanda patlarlar tahminen.

Bu bilgiyi nereden aldınız hocam? Satıcı ibaresi kısmında böyle bir şey belirtilmiyor.
 etkinleştirme yaptıktan sonra "slmgr -dli" komutu ile etkinleştirdiğim keyin türünü kontrol ettim.

NoBody01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

OceanLaB' Alıntı:
NoBody01' Alıntı:
key geldi şimdi onay vs yapcakmıyım?

Şimdi sol tarafta arama kısmına "Windows etkinleştir" yazın ve aşağıdaki görseldeki gibi ürün anahtarını girin veya değiştir seçeneğine tıklayarak onaylayın.

yok hayır amazon üzerinde siparişi onayla gibi bişey yapcakmıyım?

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

NoBody01' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:
Şimdi sol tarafta arama kısmına "Windows etkinleştir" yazın ve aşağıdaki görseldeki gibi ürün anahtarını girin veya değiştir seçeneğine tıklayarak onaylayın.

yok hayır amazon üzerinde siparişi onayla gibi bişey yapcakmıyım?

Ben yapmadım. Key geldiyse onay verebilirsiniz.

53omersait

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cvp: Amazon'da Windows 10 kodu 5TL!

Keyi şimdi alsam 2023-24 gibi tarihte girsem yine geçerli olur mu?

Alizvell

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Bende aldım 2 saat oldu ne kod geldi ne msj geldi ne amazon msj da ses var ne mail adresimde

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Vallahi ben ilk 1 saatten sonra iptal ettim siparişi. İçim rahat etmedi 5 TL bile olsa dolandırıcıysa bir an bile olsa benden yana sevinmesin dedim. :) Ama sonra gidip Windows 11 PRO kodunu 5 TL ye görünce onu aldım ama onu da 2 saat oldu neredeyse yine aynı tribe girip iptal ettim şimdi. Daha önce 10 TL ve 20 TL civarından 2 adet OEM key aldım başka sitelerden maksimum 20 dk. içinde key elime ulaştı 2 alışverişimde de.

RECEP3481

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bakalım aldık gelir inş ama diyorlar bunlar çalıntı bir zaman sonra kodların asıl sahibi geri çekip sizin başınızı yakar diye

Denizzx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

4 saat oldu iptal ettim. mesaj eden cevap veren yok.

beyazzenci4338

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

ugur.gozaydin' Alıntı:
Vallahi ben ilk 1 saatten sonra iptal ettim siparişi. İçim rahat etmedi 5 TL bile olsa dolandırıcıysa bir an bile olsa benden yana sevinmesin dedim. :) Ama sonra gidip Windows 11 PRO kodunu 5 TL ye görünce onu aldım ama onu da 2 saat oldu neredeyse yine aynı tribe girip iptal ettim şimdi. Daha önce 10 TL ve 20 TL civarından 2 adet OEM key aldım başka sitelerden maksimum 20 dk. içinde key elime ulaştı 2 alışverişimde de.

hangi site acaba öğrenebilir miyim

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56

Bu keyin satışı yasal değil hocam, herkese aynı keyi veriyorlar. Etik olan herkesin iade istiyip bu 5-6 TL den satarak iğrenç şekilde birbiri ile rekabet eden satıcıların satışlarının kapanmasını sağlamaktır. Retail türü hariç key almayınız.

Bu Mak lisansı şirket içindir Microsoft bu Keyleri fark ederse kapatacaktir verdikleri 3 key var zaten sorun değilse hepsini yazabilirim buradan herkes faydalansin ama yasal değil.

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21

xlinus' Alıntı:
Bu keyin satışı yasal değil hocam, herkese aynı keyi veriyorlar. Etik olan herkesin iade istiyip bu 5-6 TL den satarak iğrenç şekilde birbiri ile rekabet eden satıcıların satışlarının kapanmasını sağlamaktır. Retail türü hariç key almayınız.

Bu Mak lisansı şirket içindir Microsoft bu Keyleri fark ederse kapatacaktir verdikleri 3 key var zaten sorun değilse hepsini yazabilirim buradan herkes faydalansin ama yasal değil.

Hocam verilen kodlar hep aynı mı yani? @"OceanLaB" hocam siz birden çok almıştınız, geneli aynı kodlar mı?

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56

recepgaming' Alıntı:
xlinus' Alıntı:

Hocam verilen kodlar hep aynı mı yani? @"OceanLaB" hocam siz birden çok almıştınız, geneli aynı kodlar mı?
Hocam forum sahibi izin verirse vereyim 3 tane kod 1000 üstü kullanım hakkı var ama yasal değil. Satıcılarda kodun gerçek sahipleriyse Microsoft faturalarını atsınlar kaldırır zaten konu admini :D 
ek olarak şu anda ürün 15 TL olmuş. Örneğin bu ürün retail olabilir ve retail olduğu için satış da yasaldir yani. Format sonrası kullanılabilir demektir. 
Microsoft dijital hesabımiza kaydolduğu için silinmiyor kod ek olarak durduk yere kod kaybolmaz da.
Ben de saticiyim benim bilgim bu kadar aksini iddia eden arkadaşımız yanıtlayabilir.

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56

Butfudman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Herkese aynı kod veriliyor aldığınız ürünleri iade ediniz.!

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56

Butfudman' Alıntı:
Herkese aynı kod veriliyor aldığınız ürünleri iade ediniz.!

Müşteriler CMD üzerinden slmgr -dli yazarak lisans türünü kontrol edebilirler, satın almadan önce saticilara key türü sormayı unutmayınız arkadaslar. 15 TL lik bir ürün var aynı ilanda o retail sanırım ben onu öneririm.

Edit//
fiyati 11,90 yapmış Pinti Software den aldım ben key retaildi, iki arkadaş daha aldı kesin retail geliyo sanirim. Almadan önce sorunuz sizde Amazon da iade garantisi var zaten hocalarim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri