amd crash report hatası

GÖKTUĞ EFE ÇOBAN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
7 saaatir minecraft oynuyordum bianda minecraft çöktu sonrada bilgisayar çöktü sizce neden olur sistemi 1 hafta önce aldım i3 12100f rx6500 xt inventustan aldım

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
7 saaatir minecraft oynuyordum bianda minecraft çöktu sonrada bilgisayar çöktü sizce neden olur sistemi 1 hafta önce aldım i3 12100f rx6500 xt inventustan aldım
Şöyle bir hata yiyip uğraşacağıma nvdia alırım 20fps az alırım. Sözüm size değil hocam AMD Nvidia kıyaslayanlar için

KS

GÖKTUĞ EFE ÇOBAN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Şöyle bir hata yiyip uğraşacağıma nvdia alırım 20fps az alırım. Sözüm size değil hocam AMD Nvidia kıyaslayanlar için
hocam nvidia daha stabil zaten ama neden böyle bir hata yemişimdir sizce korkuyorum biraz yeni aldım bilgisayarı sizce sürekli, olurmu

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
hocam nvidia daha stabil zaten ama neden böyle bir hata yemişimdir sizce korkuyorum biraz yeni aldım bilgisayarı sizce sürekli, olurmu
hocam tamamen yazılımsal. siz deney müşterisi olabilrisiniz. net birşey asla denilemıyor çünkü sizin gibi sorun yaşayan insanlar da cıkabiliyor. nasip kısmet resmen. inş çöüzümü olan bir sorundur sizinki de çözülür.

KS

GÖKTUĞ EFE ÇOBAN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
hocam tamamen yazılımsal. siz deney müşterisi olabilrisiniz. net birşey asla denilemıyor çünkü sizin gibi sorun yaşayan insanlar da cıkabiliyor. nasip kısmet resmen. inş çöüzümü olan bir sorundur sizinki de çözülür.
hocam yeni yazılımı bizim üzerimizdemi deniyolar bunumu demek istiyorsunuz

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
evt ilk oyun crash verdi birkaç saniye sonra bilgisayar siyah ekran verip yeniden başlatıldı ekran kartı kullanımım 90 99 arasıydı
Muhtemelen wattman yemişsiniz. Driverlarınız güncel ve whql mi? Gerçi öyle de olsa arada olabiliyor.
Bu arada endişelenmenize gerek yok amd kartlarda normal şeyler

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
hocam yeni yazılımı bizim üzerimizdemi deniyolar bunumu demek istiyorsunuz
bir sistem kurup geliştiriyorlar. bu sistemde milyon tane fonksiyon var ve o kadar kullanıcı ve amd buna hazırlıklı değil kendileri de farkında ama idare ettiriyorlar. nvdia da hata alma payın cok duşuk ama amd de yazılımsal hatalar yüksek ve kullanıcılardan gelen geri dönüşler sonucu birşeyler yapmaya calışıyorlar. watman hatası var hocam adamlar sanki kartlarını teste tutamadan satış yapmışlar.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
nası kapatıyoruz hocam 1 video varmıdır
İlk önce DDU ile silip tekrar kurmalısın sonra driver tekrar indirmelisin.
DDU ile sil
Driver link
İndirmen gereken driver Adrenalin 22.11.2 Recommended (WHQL)
Yapman gereken ayar
Screenshot_2.png

KS

GÖKTUĞ EFE ÇOBAN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
KS

GÖKTUĞ EFE ÇOBAN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Muhtemelen wattman yemişsiniz. Driverlarınız güncel ve whql mi? Gerçi öyle de olsa arada olabiliyor.
Bu arada endişelenmenize gerek yok amd kartlarda normal şeyler
hocam minecraftta 7 saat oynadım ve minecraftta nasıl watman yemiş olabilirim

Hata almamanız için o sürücü ham sürücüden güncellenmiş olabilir çünkü o önceden ham sürümdü.
hocam crash yedikten sonra 2 kere açtım hoş geldiniz yazan ekra ngelmeden direk pc ekranı geliyo

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri