AMD Sürücü Zaman Aşımı Hatası

shoroV

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
herkesin ki sikintili kardesim bir allahin kulu o sistemi alip kafasi rahat olmaz mavi ekranlarin surucu hatalarinin ardi arkasi kesilmiyor
parani almayi dene ustunde dur ben yapamadim belki senin bi sansin olur yoksa mecbur karti sat bi 3060 al kafan rahat etsin

shoroV

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Merhaba arkadaşlar ekran kartım 6650 xt ve cs go oyununa girip bir kaç el attıktan sonra bu hatayı veriyor ne yapabilirim.
reis beni surecten haberdae edebilir misin bu konu uzerinden yardimci olabilecegim bir konu olur belki

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Amd nin hep böyle sıkıntıları varmı cidden?

KS

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Ekran kartının olay günlüğü, bilmiyorum bundan bir şey çıkar mı ben 29 temmuzda sipariş verdim cuma günüydü ve ayın birinde yani pazartesi pc elime ulaştı burda ayın 30 unda hata alınmış diyor.

KS

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Ekran kartının olay günlüğü, bilmiyorum bundan bir şey çıkar mı ben 29 temmuzda sipariş verdim cuma günüydü ve ayın birinde yani pazartesi pc elime ulaştı burda ayın 30 unda hata alınmış diyor.

Ekli dosyalar

• 20220817_000727.jpg
    20220817_000727.jpg
    7 MB · Görüntüleme: 12

shoroV

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
adamlae test ederken bile hata vermis itopyayi arayip durumu bildirin belki sizle ilgilenirler beni salladilar

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
b

bu durum da ne yapilabilir alicinin yapmasi gereken nedir hocam arkadas faydalansin
Eğer sistemde sorun var deyip kartı İtopya firmasına veya kartın kendi markasına bildirirseniz zaten sorun olduğunu teyit ettiklerinde değişim veya olabiliyorsa ki genelde olmaz tamir yapmaları gerekiyor.

shoroV

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Eğer sistemde sorun var deyip kartı İtopya firmasına veya kartın kendi markasına bildirirseniz zaten sorun olduğunu teyit ettiklerinde değişim veya olabiliyorsa ki genelde olmaz tamir yapmaları gerekiyor.
degisen kartta da ayni sorun olursa eger

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri