AMD Sürücü Zaman Aşımı Hatası

KS

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
tamamdir hocam zaten benim icin cok gec arkadas icin sormustum tesekkurler ilgilendigin icin
Sabah müşteri hizmetleri ile görüştüm ve durumu anlattım burdan bir şey yapamayız dedi zaten sorun yazılımsal gözükmüyor parça değişimi olabilir dedi şimdi acıbadem şubesine götürüyorum.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Hadi inşallah problemin çözülür. Şu ülkede zaten elde edeceğimizin üç katını ödeyerek ediniyoruz.

KS

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Hadi inşallah problemin çözülür. Şu ülkede zaten elde edeceğimizin üç katını ödeyerek ediniyoruz.
Eyvallah hocam verdim ama adamın elinde sıkıntı çıkarmadı cihaz ve yaptığı tek şey ram hızlarını düşürmek oldu ayrıca benimde yapmamamı istedi zira işlem overclok oluyormuş sıkıntı çıkarsa garanti dışı kalır dedi.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Hocam cl değerinimi düşürdü yoksa bildğimiz frekans hızınımı , anlamadım burayı.

KS

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Hocam bu ana kartı ramleri 3600 mhz de kullanamayacaksan sana neden sattı o bu sistemi , ilginç.
Hocam yazılım ve render işlerinde kullanılır dedi oyunlara etkisi olmuyormuş ve oc yapıldığından dolayı sıkıntı çıkarsa garantisi iptal olurmuş ama anlamadım o ram ayarından sonra bilgisayar hata filan vermedi. Bakalım yarın gidip alırım bir sıkıntısı yoksa ki adam sıkıntı filan bulamadı istersen al götür dedi de ben ne olur ne olmaz oyunkolik bir arkadaşa verin biraz oynasın dedim .

shoroV

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Hocam yazılım ve render işlerinde kullanılır dedi oyunlara etkisi olmuyormuş ve oc yapıldığından dolayı sıkıntı çıkarsa garantisi iptal olurmuş ama anlamadım o ram ayarından sonra bilgisayar hata filan vermedi. Bakalım yarın gidip alırım bir sıkıntısı yoksa ki adam sıkıntı filan bulamadı istersen al götür dedi de ben ne olur ne olmaz oyunkolik bir arkadaşa verin biraz oynasın dedim .
cs de denediniz mi hatayi aldiniz mi yine

shoroV

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Valla hocam cok sanslisiniz direk yasadiginiz yerde ulasabiliyosunuz keske benim de oyle bi imkanim olsaydi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri