Anakart ve işlemci önerisi

Kılıç Ercan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba bir arkadaşım sistemini yukseltmek istiyor anakart ve işlemciye ihtiyacı var piyasa çok allak pullak farkındayız ancak 3000 lira bütçemiz var belki bir tik userine çıkabilir şuanki sistemde xigmatek Tauro G 750w 80+ psu 8gb 3000mhz ram ve 480gb ssd ile 1tb harddsik var bu sisteme ileriye dönük bir amd sistem toplamak istiyor nasıl bir öneride bulunabilirsiniz 
Not ekran kartı ve 1 adet RAM i daha sonra alacak elindekilerle idare edecek konuyu bana söyleyince ben de sizlerden bir bilgi ve tavsiye alayım dedim eski konulara baktim bu faz ve amper bilgisine tam hakim degilim anakart onerisi icin bu bilgileri verirseniz sevinirim yardım için teşekkürler konulari ayrı ayrı açmak istemedim bir sorun teşkil etmez umarım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Cuma indirimlerinden Ryzen 5 5600X işlemcisini 2500 TL veya aşağısına alabilirsiniz. Kollayın çok sık indirime giren bir işlemcidir. Anakart olarak F/P gidersek B450 veya A520 bir anakart alınabilir. İşlemciyi kaça aldığınıza göre anakart seçimi değişecektir. Yarını bekleyin duruma göre tekrar yazın akşam 21:00 civarı bakalım ne yapabiliriz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri