Önemli Anket: Foruma Özel Bir Sonraki Sağlam İndirimli Ürün Ne Olsun?

ANKET: Foruma ÖZEL Bir Sonraki Sağlam İndirimli Ürün Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    117

Ergeon043

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar arkadaşlar,

Bu hafta 240 mm sıvı soğutmayı foruma özel 999 TL olarak yaptık ve Pazartesi günü konu güncellenecek. Peki bir sonraki ürün gamı ne olsun? Siz seçin ona göre firmalarla görüşüp indirimi ayarlayalım.

Oylarınızı yukarıdaki anket üzerinden yapabilirsiniz.
Ssd çok iyi olur.

LanceVanceDance

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
181
2*8 GB RAM ikilisini güzel indirimle alabilsek güzel olur bence.

Emrecicek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

Bu hafta 240 mm sıvı soğutmayı foruma özel 999 TL olarak yaptık ve Pazartesi günü konu güncellenecek. Peki bir sonraki ürün gamı ne olsun? Siz seçin ona göre firmalarla görüşüp indirimi ayarlayalım.

Selamlar arkadaşlar,

RAM kulaklık mouse gibi ürünlerde her bütçeye göre kaliteli ürünler mevcut bence. Ayrıca bunlarda firmaları ikna edip indirim alabileceğimiz miktar çok az olur base fiyatı düşük ürünler olduğu için. Bu yüzden ben oyuncu masası konusunda indirim sağlanması taraftarıyım. Hem miktar olarak daha fazla indirim alırız hem de şu masalar gözümüzde lüks algısından çıkmış olur ve 10 yaşında aldığımız hobbit işi çalışma masalarından kurtulmuş oluruz :)

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Uyguna klavye tadından yenmez ya %60 olanından hyperx alloy origins 60 olanından yani

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
@OceanLaB hocam kaliteli bir kulaklık indirimi uzun zamandır yok. Benim talebim bu yönde. G733/arctis 7-9/Razer BS v2(wireless) modelleri öncelikle.

Ayrıca İkinciel Kategorisi çalışması var mı diye sorayım.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Daha önceden bu kategori için sıcak bakılmadığı söylenmişti diye hatırlıyorum. Hatta konuyu da siz açmıştınız. O zamandan beri bu kategori hakkında konuşulmadı büyük ihtimalle.
Sıcak bakmadıklarını 1 yıl öncede söylediler. Sebep ise sorumluluk almak istemedikleriydi. Ama benim anlamadığım neden sorumluluk alacaklarını düşünüyorlar. Zaten her forumda ikinciel kategorisi var kimse sorumluluk almıyor. Yapacakları tek şey dolandırıcılık olduğunda kanıtlara bakıp dolandırıcıyı banlamak.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Sıcak bakmadıklarını 1 yıl öncede söylediler. Sebep ise sorumluluk almak istemedikleriydi. Ama benim anlamadığım neden sorumluluk alacaklarını düşünüyorlar. Zaten her forumda ikinciel kategorisi var kimse sorumluluk almıyor. Yapacakları tek şey dolandırıcılık olduğunda kanıtlara bakıp dolandırıcıyı banlamak.
Uğraşmak istemiyor olabilirler.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Hocam biri çıkıyor forumu suçluyor forum kefilmiş gibi.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
O zaman şunu sorayım; Her forumda bu kategori varsa onlar nasıl sorunları çözüyor?
Hocam büyük ihtimalle uğraşıp sahibinden gibi güvence istiyolardır fakat yinede riskli daha önce çok gördüm forumları suçlayan
onlarında başına çok sorun oluyor

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Güzel bir depolama ihtiyacim var açıkçası. 1-2 tb mükemmel olur. Ekran karti olarak acaba 17-18 bandina 4070ti pazarlığı yapilabilir mi :D malum normal fiyati 15 k olan ürünü 23 e satiyorlar

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
646
şöyle saağlam 1 tb dramli kinsgton kc 3000 1500 tl falan olabılır mı :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri