aorus ekran kartı ?

hangi ekran kartı ?

• msi 2080 ti gamig x

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Osman Karaman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17

bu videodaki 2080 ti sanki çok mü güçsüz. zaten başka oyunla da test yapılmamış acaba sebebi bu mu ?
başka bir siteden uzun aramalar sonucu şu sonucu buldum:
2080 ti ların çok altında kalıyor. aorus sistem toplayacaktım ama ekran kartını msi mı almalıyım ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Frekans, görünüm, soğutma ve kalite olarak GIGABYTE markasının en tepe modelini yansıtan GIGABYTE Geforce RTX 2080 Ti XTREME kartını öneririm kesinlikle. MSI olan Gaming X Trio 'da kaliteli ama en tepe model değil ben olsam kesinlikle düşünmeden GIGABYTE Geforce RTX 2080 Ti XTREME alırdım. FPS olarak RTX 2080 Ti modellerin hepsi ortalama frekansa bağlı 5 FPS değişir. GIGABYTE Geforce RTX 2080 Ti XTREME 1770 mhz ile Gaming X modelinden 15 mhz fazla ama bu öyle 1-2 FPS fark öne atar GIGABYTE Geforce RTX 2080 Ti XTREME modelini yani buna bakmayın.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Osman Karaman' Alıntı:
aorus fps:
msi fps:
çok fazla fps farkı var ama ?

Bakın tekrar söylüyorum, RTX 2080 Ti 'ların hepsi aynı FPS değerlerini verirler aşağı yukarı ortalama 5 FPS fark oluşur frekanslara bağlı olarak. O bulduğun Vortez linkinde bir abartı veya farklı bir ayar vs. var. Ben o siteyi kale almazdım. Bakın netten tüm RTX 2080 Ti Fortnite 4K testlerine bakın ortalamada hepsi 85-95 FPS arasında işlemciye bağlı değişen değerler verir. Yanılmayın yani bunu söylüyorum. 8.500 TL 'yede RTX 2080 Ti var oda bu kartlarda aynı FPS seviyesinde sonuçlar verir. Bu konuda kesin ve net doğru sonuç bu söylediklerimdir, başka bir olaya takılmayın.

Bakın aşağı 4 adet 4K Fortnite 2080 Ti testi bırakıyorum hepsi ayrı kanallardan linkler ve hepsi aynı değerleri veriyor ki bizim testimizde aynı değerlerde.

Video 1:
Video 2:
Video 3:
Video 4: - Bu test MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio kartı ile yapılmış ve diğer yukarıdakiler ise NVIDIA 'nın kendi tasarımı olan baz model ile yani dediğim gibi tüm RTX 2080 Ti olan modeller aynı FPS 'i verir. Fark E.Kartı frekansından, kullanılan RAM frekansından ve işlemci gücüne bağlı olarak değişir.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Ben teşekkür ederim umarım faydalı olmuşumdur karar vermenize. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri