Asus Dual RX 6700XT'nin MSI Markasındaki Muadili Nedir?

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Merhabalar,

Vatan bilgisayardan 19 mayıs indirimlerinde asus dual rx 6700 xt modelini 5,294 tl den aldım fiyatlandırma hatası vs dediler paramı geri verdiler thh ye gittim kazandım şimdi eşimi aramışlar elimizde ekran kartının o modeli yok muadilini verelim demişler ellerinde bulunan rx6700 xt serisinde bulunan kartlar aşşağıdaki linke koycam sizce muadili aşşağıdaki ekran kartlarında hangisi yardımcı olurmusunuz.

Link:

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
ASUS DUAL modelinin dengi MSI markasında Gaming X modeli. Ancak verdiğiniz linkteki 3 fanlı Gigabyte modeli alabiliyorsanız soğutma açısından o ürünü öneririm.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
ASUS DUAL modelinin dengi MSI markasında Gaming X modeli. Ancak verdiğiniz linkteki 3 fanlı Gigabyte modeli alabiliyorsanız soğutma açısından o ürünü öneririm.
hocam bana seçenek sunmadılar daha bu ekran kartlarından mech 2 x modelini önerceklerini tahmin ediyorum en ucuzu o diye ben ürünü temin edip dual serisi istediğimi belirteyim aradıklarında en iyisi gaming x modelini veya gigabyte modelini önerirseler havada kaparım zaten :D

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
hocam bana seçenek sunmadılar daha bu ekran kartlarından mech 2 x modelini önerceklerini tahmin ediyorum en ucuzu o diye ben ürünü temin edip dual serisi istediğimi belirteyim aradıklarında en iyisi gaming x modelini veya gigabyte modelini önerirseler havada kaparım zaten :D
DUAL modelinin dengi değil MECH 2 ama her türlü 6700 XT alıyorsunuz 5.2K fiyatına yani alınmaz değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri