Asus Motherboard Fan Control Service (32 bit)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serdar1796

Üye
Katılım
12 Ara 2021
Mesajlar
119
Tepki
8
Konum
63 | Şanlıurfa
Yukarıda ismi belirtilen, Armoury Crate'nin bir parçası olan -nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum- bu uygulama, her pc açılışında yüksek cpu ve güç tüketimine neden oluyor. Yaklaşık 1 ila 2 dakika sonra yavaşça ortadan kayboluyor. Şimdi bu uygulama Armoury Crate'de fan hızlarını istediğim gibi ayarlayabilmeme yarıyor. Ama bu bahsettiğim sorun daha önceden yoktu. Yani pcyi ilk topladığım ve kullandığım zamanlarda. Ne zaman başladı bilmiyorum ama sanırsam formattan sonra kendini göstermeye başlamıştı. Bu sorunu daha önce yaşamış olan ve nasıl halledilebileceğini bilen birileri var mı?

NOT: Bu sorun başladıktan sonra bitmeyen sıkıntılar yüzünden birkaç defa format atmıştım. Yani temiz format ile düzeltilebilecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Ayrıca bu uygulamayı devre dışı da bıraktım. Ve sorun ortadan yok oldu. Ama sonra yeni bir sorun çıktı bu sefer. O da Armoury Crate'nin açılmaması.
 

ugur.gozaydin

Co Admin
Co Admin
Katılım
11 Eki 2017
Mesajlar
37,766
Tepki
3,021
Konum
34 | İstanbul Anadolu
Eğer yazılımda başka bir şey yapmıyorsanız sadece fan ayarlarınızı yapıyorsanız bu yazılımı kaldırıp BIOS üzerinden yapın fan ayarınızı. Gereksiz bir yazılımdan kurtulmuş olursunuz. ASUS Armoury Crate zaten tek başına yıllardır sıkıntı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Üst