Asus Tuf Gaming H3 alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLords

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben Asus Tuf Gaming H3 alacağım,almadan önce bu kulaklığın fiyatı bandında başka kulaklık önerebilirsiniz.Özellikle moderatörlerden cevap bekliyorum.Bugünün sonuna kadar sipariş etmem lazım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
RE: (Acil)Asus Tuf Gaming H3 alınır mı?

Diğer konuya yazdığınız yoruma bakarsak sizin için en ideal kulaklıklar ve ürünü diyebilirim. ASUS H3 ürünü 7.1 değil 3.5mm JAK girişine sahip bu ASUS H3 ve 7.1 ibaresi doğru değil Windows 10 Sonic için optimize edilmiş yani 7.1 desteği kısmen var diyebiliriz. Ben olsam MSI alırdım ama Corsair HS50 Pro USB 7.1 altını çiziyorum 3.5mm JAK olan versiyonunda da ASUS 'ta olduğu gibi 7.1 saçmalığı not düşülmüş USB olan 7.1 attığım linkteki yani bu üründe tercih edilebilir. Ben Corsair ürünün tasarımını pek iyi bulmadığımdan MSI tercih ederdim.

KS

DarkLords

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Uğur Bey,tavsiyeleriniz için teşekkürler fakat benim maksimum 400 tl bütçem var.Max 400 tl bandında alabileceğim ve istediklerime uygun(Sanal 7.1 olabilir) en iyi kulaklığı arıyorum.Sizce Asus Tuf Gaming H3 alırsam pişman olur muyum?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132

Ben o fiyata James Donkey 008 alırdım. Hem mikrofon olarak çok iyi bir ürün almış olursunuz hemde ses olarak. ASUS H3 almanız sizi pişman etmez ses olarak ve mikrofon olarak ama 7.1 ses kasma olayı için ses kartlı USB ile bağlanan bir ürün almanız gerek. Bu yüzden ASUS H3 önermedim ses deneyiminiz iyi olur ama yön tayini için ses kartlı USB ile bağlanan bir 7.1 ürün almanız gerekecek şahsi görüşüm ki çoğu nsan bu şekilde düşünür.

Eğer tasarımını sevmezseniz bu fiyata iyi alternatiflerden olan iyi bir mikrofon, ses ve 7.1 özelliği için alabilirsiniz.

KS

DarkLords

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Hocam,bu kulaklık için 100 tl daha fazla ödemeye değer mi?İçim ısınmıştı Asus tuf gaming h3 7.1 e,yani asus tuf gaming h3 alınmaz mı

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132

Alınır bakın bende öneriyorum o ürünü genelde ama oyunlarda iyi bir ses kasma deneyimi için USB ile bağlanan 7.1 ürünler tercih edilmeli. ASUS H3 ürününde 7.1 özelliği yok Windows 10 sistemde Windows Sonic diye bir eklenti var sadece aç ve kapat şeklinde tüm kulaklıklara 7.1 özelliği kazandırıyor bu özelliği sanki kulaklıkta var gibi sunuyor ASUS aslında 7.1 değil onu diyorum. Yoksa ses kalitesi olarak konfor vs. olarak çok iyi bir ürün ASUS H3. Bu arada 7.1 özelliği olmadığından dolayı ASUS H3 ürününde ses yazılımı desteğide yok.

KS

DarkLords

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Çok profosyonel bir oyuncu değilim sesi ve mikrofunu kaliteli olsun yeter.Razer kraken x kuzenimde vardı ve mikrofonundan memnun olmadığını söyledi.O yüzden o modelden biraz tedirginim.Asus tuf gaming H3 ü youtube da falan önerdiler ama birde size sormamı söylediler.Sizce alacağım bu kulaklıktan iyi bir performans alır mıyım?

Hocam,ses yazılımı desteği derken ekolayzer ayarları gibi ayarları mı yapamıyorum?Bu arada anakartım x470 aourus ultra gaming bu anakartın içinde bulunan ses kartı işe yaramaz mı yazılımsal anlamda?

Hocam,james donkey ve razer kraken x modelleride sanal 7.1

Hocam acil cevaplarsanız çok sevinirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132

Anakart yazılımı ile yapabiliyorsunuz özel bir yazılımı yok ASUS 'a özel onu diyorum. Ses ve genel deneyimde ASUS H3 sizi memnun eder pişman olacağınızı hiç sanmam.

Ayrıca tüm ürünler sanal 7.1 gerçek 7.1 ürün sayısı 3-5 tane bir şey zaten ki onlar çok çok pahalı ürünler.

ASUS H3 alın geçin.

KS

DarkLords

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Şimdi Asus H3 alacağım.Sorularımı cevapladığınız için teşekkürler,iyiki varsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri