AUTOCAD LAUNCHER BAŞLATILIYORDA KALDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinbdk58

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
3
AutoCAD deneme sürümü yüklüydü 30 gün dolunca sildim öğrenci yüklüyüm dedim. Exe dosyasını çalıştırıyom ama indirme yapmıyor initializing kısmında kaldı. Kendi forumlarından baktım başka kişilerde de olmuş ama verdikleri yöntemler işe yaramıyor süs niyetine. :(

vaaA1p.png

Nslt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
2018 - 2017 gibi önceki sürümleri indirmeyi dene. Öğrenci eposta hesabın var ise. 3 yıl kadar lisanslı kullanılabiliyordu.

KS

yasinbdk58

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
3
Nslt' Alıntı:
2018 - 2017 gibi önceki sürümleri indirmeyi dene. Öğrenci eposta hesabın var ise. 3 yıl kadar lisanslı kullanılabiliyordu.

Evet öyle yaptım. Herhalde 2017 sonrasında genel sorun var 30 gün denemeliler de indirilmiyor ve forumla öne çıkan sorun olmuş durumda. 2017 de yeter zaten mantığı hep aynı da yüklemişken güncel olsun dediydim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Kurulum hatasında üzerine yazılamayan doysa hatası alıyorsun. Önceki sürüm kalıntıları oldukları yerde duruyor. 2017 sonrası hep aynı sistemi kullandığı için dosya vs. olarak bu yüzden önceki sürümü tamamen hiçbir kalıntı kalmayacak şekilde kaldırman gerek ki sonra ki kurulum dosya çakışması yaşamasın. IObit Uninstaller / Revo Unnistaller gibi yazılımlar ile kaldırırsan kalıntı vs. kalmaz ve daha sonra CCleaner yazılımı ile REG kayıtlarını ve sistem kalıntılarını temizlersin ve sistemi yeniden başlatırsın artık kuruluma izin verir bir sorun olmadan.

KS

yasinbdk58

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
3
ugur.gozaydin' Alıntı:
Kurulum hatasında üzerine yazılamayan doysa hatası alıyorsun. Önceki sürüm kalıntıları oldukları yerde duruyor. 2017 sonrası hep aynı sistemi kullandığı için dosya vs. olarak bu yüzden önceki sürümü tamamen hiçbir kalıntı kalmayacak şekilde kaldırman gerek ki sonra ki kurulum dosya çakışması yaşamasın. IObit Uninstaller / Revo Unnistaller gibi yazılımlar ile kaldırırsan kalıntı vs. kalmaz ve daha sonra CCleaner yazılımı ile REG kayıtlarını ve sistem kalıntılarını temizlersin ve sistemi yeniden başlatırsın artık kuruluma izin verir bir sorun olmadan.

Revo ile kaldırdım. Program tam kaldırmıyor hatta regeditten ve C içinden bulup kaldırdığım da oldu. Genel sorunmuş herhalde. 2017 'yi yükledim zaten daha uğraşmam. Ayrıca kasmıyor bu :D iyi ki yüklememiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri