Battlefield Harfline Tr Yama Yapma

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
235
Bu oyun için YouTube de adam akıllı bir yama videosu göremedim acaba var mı yaması?

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
235
Up başka yapmış olan var mı?

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
812
Oyununuz orijinal mi, korsan mı? Konunuzu görüp denemek için biraz önce oyunu EA'den indirdim ve yama başarılı bir şekilde çalışıyor.

Oyun orijinalse, Defender gibi koruma programlarınız yamanın kurulmasını engelliyor olabilir. Yama dosyasını ve oyunun kurulu klasörünü tarama dışı bırakın.
Korsan sürümdeyseniz yama ile uyumlu bir sürüm bulmanız gerekir.

Orijinal oyun için yamanın kurulum arayüzünden Origin sürümünü seçin ve oyuna girerken hikaye modunu (Campaign) seçmeyi unutmayın. Online sunuculara yama ile bağlanırsanız dosya değişikliği nedeniyle online sunuculardan yasaklanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 1707556223638.png
    1707556223638.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 4
  • 1707556239810.png
    1707556239810.png
    851.4 KB · Görüntüleme: 4
KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
235
Oyununuz orijinal mi, korsan mı? Konunuzu görüp denemek için biraz önce oyunu EA'den indirdim ve yama başarılı bir şekilde çalışıyor.

Oyun orijinalse, Defender gibi koruma programlarınız yamanın kurulmasını engelliyor olabilir. Yama dosyasını ve oyunun kurulu klasörünü tarama dışı bırakın.
Korsan sürümdeyseniz yama ile uyumlu bir sürüm bulmanız gerekir.

Orijinal oyun için yamanın kurulum arayüzünden Origin sürümünü seçin ve oyuna girerken hikaye modunu (Campaign) seçmeyi unutmayın. Online sunuculara yama ile bağlanırsanız dosya değişikliği nedeniyle online sunuculardan yasaklanabilirsiniz.
Hocam oyun game pass den indirdim orijinal daha önce de yama kullandım koruma perogrami da kullanmıyorum ne yapmalıyım?

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
235
Geçen Steam dan istek atan sizdiniz değil mi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri