Be Quiet! BW012 Silent Loop 2 360mm Sıvı Soğutma 2400TL

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Merhabalar,

Markayı biliyorum fakat sıvı soğutmalar hakkında pek bilgim yok. Fiyat olarak en düşük seviyeyi görmüş. Ürün yurtdışından, kargo+depozito dahil fiyatını yazdım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Premium hissiyatı veren ender markalardan , yurt dışında dehşet tercih ediliyor noctua ve be quiet . Çok niyetlenmiştim dark rock pro 4 e . Komple siyah sistemde efsane oluyor . Bu linkteki ürünü de deneyimledim , başarılı ürün. Güzel fiyat tercih edilebilir.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Premium hissiyatı veren ender markalardan , yurt dışında dehşet tercih ediliyor noctua ve be quiet . Çok niyetlenmiştim dark rock pro 4 e . Komple siyah sistemde efsane oluyor . Bu linkteki ürünü de deneyimledim , başarılı ürün. Güzel fiyat tercih edilebilir.
Benimde komple beyaz fantezim var ama işte fantezi olarak kalıyor bazı şeyler. :D

KS

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Benimde komple beyaz fantezim var ama işte fantezi olarak kalıyor bazı şeyler. :D
uğur hocam fırsat kovalıyorum. biraz bütce sarsıyor, donanımdan kısıyoruz ama hem fp hem de beyaz ağırlıklı vve siyah detaylı sistemimi insallah ocağa kadar bitircem. forumda da paylaşırım artık :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
uğur hocam fırsat kovalıyorum. biraz bütce sarsıyor, donanımdan kısıyoruz ama hem fp hem de beyaz ağırlıklı vve siyah detaylı sistemimi insallah ocağa kadar bitircem. forumda da paylaşırım artık :)
Umarım dilediğiniz gibi bir sistem olur. Paylaşımınızı merakla bekliyorum. :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri