Bilgisayarım görüntü vermeyi kesiyor ve yeniden başlıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

FatihBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Bilgisayarım görüntü vermeyi kesiyor ve yeniden başlıyor

ugur.gozaydin' Alıntı:
Windows IMAGE dosyanız hasar görmüş yapacak bir şey yok. Başka bir sorun yok ve belirtmeniz gerek başka bir durum yok. Sadece başka bir PSU ile denettirin sistemi sorun PSU 'mu en azından onu netleştirirsiniz.

Maalesef bilgisayarcımda 400w üzeri psu yok geçenlerde sormuştum çünkü. Yine sorarım ama varsa. Formatta diski sildirmeden attırsam yada yedeğini aldırıp attın desem bilgisayarcıya tekrar oyunlarıma ulaşabilir miyim acaba örneğin: GTA V oyunu.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cvp: Bilgisayarım görüntü vermeyi kesiyor ve yeniden başlıyor

Diski silmeden format atmasını söyleyin. O zaman C diskinden Windows.old klasöründen tüm dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
RE: Cvp: Bilgisayarım görüntü vermeyi kesiyor ve yeniden başlıyor

FatihBey' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:
Windows IMAGE dosyanız hasar görmüş yapacak bir şey yok. Başka bir sorun yok ve belirtmeniz gerek başka bir durum yok. Sadece başka bir PSU ile denettirin sistemi sorun PSU 'mu en azından onu netleştirirsiniz.

Maalesef bilgisayarcımda 400w üzeri psu yok geçenlerde sormuştum çünkü. Yine sorarım ama varsa. Formatta diski sildirmeden attırsam yada yedeğini aldırıp attın desem bilgisayarcıya tekrar oyunlarıma ulaşabilir miyim acaba örneğin: GTA V oyunu.
Hazır bu durumdayken temiz bir kurulum yapmanız daha iyi olur yazılımsal bir sıkıntı varsa elemiş olursunuz . Bir de psu alıyorsanız size 500w yetecektir alırken 80 plus gold ibareli bilindik bir marka tercih edin fazlası göz çıkarmaz olayı değil boşa çekilen güç boşa harcanan enerji sıcaklık olarak sisteme pcb lere anakart üstünde ki bileşenlere döner anakatta dahil ben böyle biliyorum yanlışsa düzelten olur.

KS

FatihBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Sorunun PSU da olduğu tespit edilmiştir. Sorun çözülmüştür. Yorum yapan yardımcı olan herkese teşekkür ederim. :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Zaten OCCT ve HWInfo testlerinde görmüştüm voltaj düşüşlerini. Kaynağı tespit edip paylaştığınız için teşekkürler.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri