Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Valla haklısın kardeşim ben 19k maaş alıyorum ona göre kredi ödemem falan var evde tek yaşıyorum. 3080 li sistemi yeni topladığım için 3k bi koltuğa vermek çok geldi ama aldım yani yoksa bel fıtığım daha da artacak
Sistem aldığın için zorlanıyorsun, yoksa 19k maaş çok iyi yine de , İstanbul da 8.5k asgari ücrete çalışan insanlar var :) Benim ki asgarinin asgarisi 3 te 1 i yani benim ki farklı muhabbet. Ben şu sistemimi ikinci elde neyim var neyim yoksa satarak, cep telefonuma kadar, sonra da bekleyip bekleyip, parça parça aldım. Ekran kartından ( mining çıkması ) tut, kasasına ramine kadar hepsini ikinci el topladım. Senin maaşın için çok iyi dememin sebebi İstanbul da asgari 8.5k alıp geçinenleri bildiğim için yoksa ülkede maaşların ne olduğu konusunda fikrim yok. :) Umarım herkes daha iyi yaşam standartlarına kavuşur daha kaliteli bir yaşam görür . İyi akşamlar.

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Hocam 3.5" 2tb ve üzeri bekliyorum inşallah

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Güzel günlerde kullanın. Haftaya yüksek ihtimalle M2 SSD modellerinden mükemmel fiyatlar foruma ayarlatıcam.
Bende elimde ki 240 hdd, 2 defa yüklü windows kurulu iken arıza verince içindekilerle gidince, geçen kredi kartına Kioxia Exceria G2 1Tb M2 nwme ssd aldım vatan aynı gün teslimat 3+3 taksit 1268 TL olduğu için, aldım zorunlu bende de şans yok hdd idare etse sizi beklerdim. :)

freuder

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar koltuğu almayı planlıyordum ama bütçem yetişmedi sağlık olsun elimde kod var isteyen yazsın atayım
hocam siteye yeni üyeyim fakat cidden koltuk ihtiyacım var geçen hafta ikea markus fırsatını kaçırdım bugün bunu alabilirsem cidden benim için faydalı olacak, online eğitimden dolayı günde 8 saat oturuyorum.

towboatery

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Çok ihtiyacım var almayan varsa kodu bana iletebilir mi?

Son düzenleme:

ademkose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Sistem aldığın için zorlanıyorsun, yoksa 19k maaş çok iyi yine de , İstanbul da 8.5k asgari ücrete çalışan insanlar var :) Benim ki asgarinin asgarisi 3 te 1 i yani benim ki farklı muhabbet. Ben şu sistemimi ikinci elde neyim var neyim yoksa satarak, cep telefonuma kadar, sonra da bekleyip bekleyip, parça parça aldım. Ekran kartından ( mining çıkması ) tut, kasasına ramine kadar hepsini ikinci el topladım. Senin maaşın için çok iyi dememin sebebi İstanbul da asgari 8.5k alıp geçinenleri bildiğim için yoksa ülkede maaşların ne olduğu konusunda fikrim yok. :) Umarım herkes daha iyi yaşam standartlarına kavuşur daha kaliteli bir yaşam görür . İyi akşamlar.
şöyle söyleyeyim öyleyse ben de yokluktan gelen bir insanım ve seni çok iyi anlıyorum ve aldığım maaşın karşılığında tam anlamıyla bedel ödüyorum ve bunun için de çokça zamanımı ve bir çok şeyi feda ettim buna ulaşabilmek için zamanında 300-500 tl telefon alıp sata sata kar elde etmeyi öğrenen bir insanım sadece şunu demek istiyorum ne kadar gelirin varsa o kadar giderin oluyor ve ben abim araba aldığı için onun kredisine destek olmaya çalışıyorum ve ona göre de giderler oluyor sadece size şunu söyleyeyim siz de 30 kazanın ki candan gönülden isterim ona göre harcama yaparsınız ve 3 bin tl bi koltuk gözünüze çok gelebiliyor mesele 3 bin olması değil herşeyin çok pahalılaşması keşke ben 19 değilde 5k alabilsem de bilgisayarım 3080 değil de 3050 olsa canı gönülden söylüyorum herkes alabilse

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Sahibinden de biri 5 mart tarihli "DXRACER PRİNCE İÇİN 1000 TL İNDİRİM KODU" diye ilan açmış 200 TL ye satıyor :) değerlendirmek isteyen yazsın satana :)

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Valla bunun yapılması yasakmı bilmem ama bence yapılan çok ayıp ve etik olmayan bir şey kendi fikrimce, kazananların isimlerine bakın sahibindende ki isme bakın kim olduğu anlaşılıyor zaten

Ekli dosyalar

• 32B56525-C9C7-4526-B58F-0688CDAD715C.png
    32B56525-C9C7-4526-B58F-0688CDAD715C.png
    475 KB · Görüntüleme: 39

Ajzent2b

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Kullanamayacak birisi varsa ben talibim, sipariş ve faturayı da veren kişiyle paylaşabilirim...

towboatery

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Kodu veren arkadaşa çok teşekkür ediyorum her oturuşumda minnet edicem :D

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-03-06 092324.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-06 092324.png
    44 KB · Görüntüleme: 20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri