Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Forumların eski tadı yok. Jenerasyon değişince insanların tercihi de değişiyor. Varsa yoksa sosyal medya uygulamalarındaki gruplarda takılıyorlar. Halbuki 20 yıldır sayısız foruma üye oldum. Ancak o eski samimiyeti, saygıyı artık bulamıyorum. En son aktif takıldığım Technopat vardı. Oranın da hem üye kitlesi hem de onların arasından seçilen moderatör kalitesi aşırı can sıkıcı bir halde.

Neyse zaten bendeki şans bu kadarmış. 1000 mesajım olsa, sağım solum rozet olsa yine bana denk gelmez. Sağlık olsun.

bende o mantıkta kayıt oldum hocam donanım haber technopat derken kendimi burada buldum en azından özgür ve kısıtlamasız kasmayan bir forum üyelerde saygılı birbirine vakit buldukça hep buradayım enerjimi birden fazla yere harcamak yerine burada kalmayı tercih ediyorum inşallah sizdede öyle olur

izoleon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası Forum'a emek verenleri desteklemeye ve firmalarla görüşmelerime devam ediyorum. Bu sefer Gelbura.com ile birlikte ID-Cooling FrostFlow X 240mm sıvı soğutma piyasada minimum 1.881 TL satılırken, foruma özel PAZARTESİ GÜNÜ 999 TL inecek. Ki bu fiyata zaten kaliteli bir 240mm sıvı soğutma bulmamız imkânsız.

Ekli dosyayı görüntüle 16614

Ekli dosyayı görüntüle 16611

SIVI SOĞUTMAYI NASIL ALACAĞIZ?

1-) Her zaman olduğu gibi önceliğimiz forumda mesaj sayısı, konu sayısı ve rozet rütbelerini göz önüne alarak "en fazla emek verenden, en aza doğru" sıralama yapmak. Yine ürünü almaya hak kazanan arkadaşlarımıza özelden indirim kodunu vereceğim. Herkes 1 adetten başka alamayacak.

2-) Ürünü almak isteyen TÜM KULLANICILAR yorumlara özgün olarak ürünü neden almak istediğini yazmaları ve katılmak için mesaj atmaları yeterlidir.

ÖRNEK BİR YORUM:

"ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. Ryzen 5600 işlemcimde stok soğutucu var sıcaklıklarım 75-80 derece arası. Böyle bir sıvı soğutma sistemimi rahatlatacaktır." gibi fikir ve düşüncelerinizi belirterek yazmanız yeterli.

ID-Cooling FrostFlow X 240 Teknik Özellikler

• NOT:
LGA 1700 ve AM5 soket desteği mevcut.

Ekli dosyayı görüntüle 16613

Ekli dosyayı görüntüle 16612
İ5 12400f işlemci stok olarak 65 derecelere cıkıyor zorlasak dahada çıkar o yüzden ihtiyacım oldugunu düşünerek almak istiyorum

hopeowski

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
i59600k kullanıyorum. Soğutucum bozulmuştu. Soğutucu ararken instagramda hikayeye denk geldim malum her şey çok pahalı bu fiyata hava soğutma yerine sıvı soğutma almak isterim.

Ziganoylu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Uzun süredir foruma üyeyim , forumda pek aktif olduğum söylenemez . R5 5600 işlemciyi stok fanla kullanıyorum , boşta bile 55-65 derecelerde geziyor işlemci ( Kasamın hava akışı iyi değil ) , Sıra bize gelirse indirimden faydalanmak isterim . Soğutucuyu almaya hak kazanacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun , İyi Forumlar .

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Taner hocam şovlara doymuyor yine. 5600 işlemci kullanıyorum. Stok soğutucu ile 82-83 dereceleri zorluyor. Önümüz malum yaz ve sıcaklıklar artacaktır. Bunun için kule tipi soğutucu almayı düşünüyor fiyat indirimi bekliyordum. Koltuk kodumu forumdan bana ulaşan bir arkadaşımla paylaşmıştım. Soğutucu konusunda bu kadar paylaşımcı olamayacağım 😂 Bana çıksın çıkmasın yaptığınız şey çok değerli Taner hocam emekleriniz için teşekkürler. @OceanLaB

yyusufkaan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Ryzen 5 5600 kullanıyorum stok fan yetmiyor çok sıcak çalışıyor,1adet sıvı soğutma almayı düşünüyorum,bu modelin kule tiplerini araştırıyordum almak için,bu indirim ile sıvı soğutma almak isterim.

Ahmet Buğra Arslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
İ5 12400f kullanıcısıyım yeni sistem topladım soğutucuya bütçem yetmiyordu ve 1700 uyumlu soğutucu bulmak zor işlemcim çok ısınıyor diye garantiye yolladım hatta hala serviste bu fiyata bu soğutucuyu almak isterim işime çok yaracak,kendim kullanacağım.Kasam da mesh olmadığı için çok ısınıyor bana kod verirseniz çok sevinirim ihtiyacım var

Son düzenleme:

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
99
Koltuk indirimi mükemmeldi. Bu indirim de öyle. Benim kule tipi soğutucum olduğu için başka arkadaşların alması daha iyi olur. Herkese bol şans.

samet69

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası Forum'a emek verenleri desteklemeye ve firmalarla görüşmelerime devam ediyorum. Bu sefer Gelbura.com ile birlikte ID-Cooling FrostFlow X 240mm sıvı soğutma piyasada minimum 1.881 TL satılırken, foruma özel PAZARTESİ GÜNÜ 999 TL inecek. Ki bu fiyata zaten kaliteli bir 240mm sıvı soğutma bulmamız imkânsız.

1-) Her zaman olduğu gibi önceliğimiz forumda mesaj sayısı, konu sayısı ve rozet rütbelerini göz önüne alarak "en fazla emek verenden, en aza doğru" sıralama yapmak. Yine ürünü almaya hak kazanan arkadaşlarımıza özelden indirim kodunu vereceğim. Herkes 1 adetten başka alamayacak.

2-) Ürünü almak isteyen TÜM KULLANICILAR yorumlara özgün olarak ürünü neden almak istediğini yazmaları ve katılmak için mesaj atmaları yeterlidir.

ÖRNEK BİR YORUM:

"ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. Ryzen 5600 işlemcimde stok soğutucu var sıcaklıklarım 75-80 derece arası. Böyle bir sıvı soğutma sistemimi rahatlatacaktır." gibi fikir ve düşüncelerinizi belirterek yazmanız yeterli.

• NOT:

pch tron sistwmi aldım ve işlemci stok fan ile yanıyor resmen volaranrra 93ü gördüm , bende soğutucu bakıyordum , ben kodu almak isterimimage.jpg

Son düzenleme:

Matizhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Gerçekten harika olmuş öncelikle emeğinize sağlık ürünü kendi kasamda kullanmak için sabırsızlanıyorum performansını çok arttırıcak

paused

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
5600x'de ATC800 kullanıyorum yetiyor, asıl sebebim seneler sonra sırf bilgisayar alabilmek için tekrar çalışmaya başlayan arkadaşıma güzel bir hediye olması niyeti ile almak istiyorum.

dr.luciano

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Selamlar arkadaşlar,

ÖRNEK BİR YORUM:

• NOT:

D-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. i5 12400F işlemcimde stok soğutucu var sıcaklıklarım 75-80 derece arası. Böyle bir sıvı soğutma sistemimi rahatlatacaktır.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Taner hocam şovlara doymuyor yine. 5600 işlemci kullanıyorum. Stok soğutucu ile 82-83 dereceleri zorluyor. Önümüz malum yaz ve sıcaklıklar artacaktır. Bunun için kule tipi soğutucu almayı düşünüyor fiyat indirimi bekliyordum. Koltuk kodumu forumdan bana ulaşan bir arkadaşımla paylaşmıştım. Soğutucu konusunda bu kadar paylaşımcı olamayacağım 😂 Bana çıksın çıkmasın yaptığınız şey çok değerli Taner hocam emekleriniz için teşekkürler. @OceanLaB

valla bu ara akıyor maşallah bir sonrakine kulaklık mouse falan olsa efsane olur :D

soukoko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ryzen 5 5600 işlemcime bir süredir soğutucu arıyordum, forumda yeniyim ama PC Hocası'nı çok uzun zamandır takip ediyorum. Zaten kendisinin hazır sisteminden yazıyorum şu an. Bahsettiğim gibi işlemciyi stok soğutucu ile kullanıyordum ve bu indirim tam bana göre, kule soğutucu fiyatına sıvı soğutucu. Forumda yeniyim ama umarım indirim kodu alabilirim. Sevgiler, saygılar...

Son düzenleme:

onurhan2138

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
İşe yeni başlayacağım ve kendime sistem toplamak istiyorum bu konuda bana finansal olarak çok büyük yardımı dokunacağını düşünüyorum umarım ihtiyaç sahiplerine gider kodlar.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Ryzen 5 5600 işlemcime bir süredir soğutcu arıyordum, forumda yeniyim ama PC Hocası'nı çok uzun zamandır takip ediyorum. Zaten kendisinin hazır sisteminden yazıyorum şu an. Bahsettiğim gibi işlemciyi stok soğutucu ile kullanıyordum ve bu indirim tam bana göre, kule soğutucu fiyatına sıvı soğutucu. Forumda yeniyim ama umarım indirim kodu alabilirim. Sevgiler, saygılar...

hoşgeldin hocam aramıza

Darkmoon45

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam odamda odun sobası yanıyor r5 2600 rtx 3060 ikilisi kullanıyorum sıcaklıktan res atıyor bazen o yüzden almam lazım ihtiyacım var 😅 sıra bizede gelir inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri