Önemli Duyuru Bomba 3: PCH Forum'a Özel 16Gb Ram 599 TL + 1Tb M2 SSD 799 TL İnecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Logicman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

Yine PC Hocası Forum'a özel mükemmel ürünler ayarladım. İncehesap.com ile birlikte yaptığımız bu kampanyada geçen hafta size "hangi ürünler gelsin?" diye sorduğumda RAM ve M2 SSD birinci çıkmıştı. Şimdi ürünleri ve modelleri ayarladık.

Ekli dosyayı görüntüle 17646

Detaylar şöyle;

1- Team T-Force Vulcan Z (2x8) 16GB 3200MHz CL 16 RAM'ler 599 TL inecek.

• Ürün Linki:

Ekli dosyayı görüntüle 17643

2-) Apacer AS2280P4X 1TB NVMe M.2 SSD'ler 799 TL inecek.

• Ürün Linki:

Ekli dosyayı görüntüle 17644

3- Razer Opus X Mercury White oyuncu kulaklığı ise 999 TL inecek.

• Ürün Linki:

Ekli dosyayı görüntüle 17647

KODLAR NASIL KULLANILIYOR?

İlgili linke gittikten sonra, size özel mesaj yolu ile gönderdiğim kodu "Çek-Promosyon Kodu Kullan" bölümüne tıklayarak yazıyorsunuz. Ardından kodu onayladığınızda fiyat otomatik olarak sepette düşüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 17648

KATILIM KOŞULLARI

1-) Tüm PC Hocası Forum üyeleri katılabilir. Almak isteyenler ilgili üründen hangisi istediğini yoruma özgün şekilde fikirlerini belirterek yazması yeterlidir. Örneğin: Yeni PC topluyorum Team T-Force Vulcan Z RAM modellerini almak istiyorum. İhtiyacım olan ürün buydu." gibi yorumlanabilir.

2-) Önceki kampanyadan ürün alan kullanıcılar YİNE KATILABİLİR. Ancak öncelikli olmayacaklar. Stoklar kaldığı sürece faydalanabilirler.

3-) Her üründen 10'ar adet belirlenmiş olup, toplam 30 adet stok mevcut. Her bir kullanıcıya yine kodları ben özelden PM yolu ile göndereceğim. Tüm kodlar 1'er kullanımlıktır ve ayrı ayrı kodlar belirlenmiştir. AL-SAT yapan kullanıcı tespit edilecek olursa, forumdan uzaklaştırılacaktır. (Geçen hafta örneğini hep beraber yaşadık.)

4-) Katılımcılar arasından forumdaki rütbe, mesaj sayısı ve konu sayısı göz önünde bulundurularak "hak sahibi" kişiler belirlenecek. Amacımız forumda emek veren, insanlara yardımcı olan kullanıcıların öncelikli olarak faydalanmasıdır.

Herkese şimdiden hayırlı olsun. Forum'a özel bu kampanyaya destek veren İncehesap'a teşekkür ederim.
Bilgisayarım ssd yükselmesi yapacağım ssd yi alabilirim eğer uygunsa

swordlion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam herkese selam yeni evleneceğim ve bir hayalim de iyi bir oyuncu bilgisayarı toplamak sizin de desteğiniz olursa ramleri almak isterim saygılarımla.

Enes Enes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar dostlar,

Yine PC Hocası Forum'a özel mükemmel ürünler ayarladım. İncehesap.com ile birlikte yaptığımız bu kampanyada geçen hafta size "hangi ürünler gelsin?" diye sorduğumda RAM ve M2 SSD birinci çıkmıştı. Şimdi ürünleri ve modelleri ayarladık.

Detaylar şöyle;

• Ürün Linki:

• Ürün Linki:

• Ürün Linki:

İlgili linke gittikten sonra, size özel mesaj yolu ile gönderdiğim kodu "Çek-Promosyon Kodu Kullan" bölümüne tıklayarak yazıyorsunuz. Ardından kodu onayladığınızda fiyat otomatik olarak sepette düşüyor.

KATILIM KOŞULLARI

1-) Tüm PC Hocası Forum üyeleri katılabilir. Almak isteyenler ilgili üründen hangisi istediğini yoruma özgün şekilde fikirlerini belirterek yazması yeterlidir. Örneğin: Yeni PC topluyorum Team T-Force Vulcan Z RAM modellerini almak istiyorum. İhtiyacım olan ürün buydu." gibi yorumlanabilir.

2-) Önceki kampanyadan ürün alan kullanıcılar YİNE KATILABİLİR. Ancak öncelikli olmayacaklar. Stoklar kaldığı sürece faydalanabilirler.

3-) Her üründen 10'ar adet belirlenmiş olup, toplam 30 adet stok mevcut. Her bir kullanıcıya yine kodları ben özelden PM yolu ile göndereceğim. Tüm kodlar 1'er kullanımlıktır ve ayrı ayrı kodlar belirlenmiştir. AL-SAT yapan kullanıcı tespit edilecek olursa, forumdan uzaklaştırılacaktır. (Geçen hafta örneğini hep beraber yaşadık.)

4-) Katılımcılar arasından forumdaki rütbe, mesaj sayısı ve konu sayısı göz önünde bulundurularak "hak sahibi" kişiler belirlenecek. Amacımız forumda emek veren, insanlara yardımcı olan kullanıcıların öncelikli olarak faydalanmasıdır.

Herkese şimdiden hayırlı olsun. Forum'a özel bu kampanyaya destek veren İncehesap'a teşekkür ederim.
250gb ssd im var son günlerde ssd bakıyordum öğrenci olduğum için fiyatlar yüksekti bu ilaç gibi gelicek. o yüzden katılıyorum

AKBLT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhaba. 1 TB M.2 SSD'ye ihtiyacım var eğer bana çıkarsa almak isterim. Teşekkür ederim bu indirimde emeği olan herkese.

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Sayenizde, Bomba 1 den koltuk, bomba 2 den sıvı soğutma alma şansım oldu. 2.5“ SSD çok bekledim ama gelmedi.🙃 Sağlık olsun. Benim ihtiyacım yok herkese bol şanslar. Emeği geçenlere teşekkürler 🤝🏻🙋🏻‍♂️

PaNoRmoS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
🔥🔥Süper fiyat gercekten inşallah çıkar bana M2 SSD ihtiyacım var bu indirimi bekliyorum günlerdir. Teşekkürler şimdiden emeği geçenlere.

XhateT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Tam elimdeki SSD kapasitesi yetmiyor diye düşünürken, her zaman ki gibi üyelerini düşünen sevgili PC hocası Apacer AS2280P4X 1TB NVMe M.2 SSD linki paylaşmış eğer uygun görülürse bu mükemmel fırsattan yararlanmak isterim

Haqqan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar dostlar,

Detaylar şöyle;

• Ürün Linki:

• Ürün Linki:

• Ürün Linki:

KATILIM KOŞULLARI

tam da zamanında ram yükseltmedi yapacaktım ram bana düşerse almak isterim

enezyon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Video editi yapıyorum depolama olarak alanım kalmadı onun için m2 ssd almam gerekiyor

bayram.exe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
500 gb depolama alanim var dolmasına 7gb kaldı uygun görülürse 1tb m2 ssd almak istiyorum

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
hay masallah . inşallah ram den alma sansımız olur :)
gece hafta razer opus x i 1099 tl ye almıstım nasip değilmiş demekki

KESERZZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Team T-Force Vulcan Z RAM tam bana lazım olann m2 de cokiyi fiyat bakalım nasip olurmu??

AKBLT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Birde konuyu kirtletmek gibi olmasın ama ana mesajda yazmıyordu dikkat ettiğim kadarıyla bu yüzden bir sormak istedim. Acaba bu promosyon/indirim kodlarının süresi var mı? Mesela bana çıktı diyelim ne kadar bir zamanda kullanmam gerekli bilen arkadaşlar varsa yazabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri