Önemli Duyuru Bomba 5: Forum'a Özel RX 6600 Sistem 8.999 TL 🔥🔥

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Constantin3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
ihtiyacı olana çıkar inş, güzel sistem bu fiyata böyle sistem zor bulunur.

XLSX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Hocam saat kaç gibi açıklanır ona göre başka sistemlere yönelcem

ra1d3r

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Forumu yeni keşfettim ilk toplama bilgisayarım olacak inşallah bana çıkar

mrg4dget

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sistemi almak istiyorum. İlk sistemim olacak. Öğrenciyim ve çalıştığım sürede kazandığımla alacağım, 11 bin civarındayken de düşünüyordum yalnız yakalayana kadar zamlandı.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,142
Selamlar dostlar,

8.999 TL RX 6600 Foruma Özel sistemin kazananları ve 2 gün içerisinde alamayacaklar için yedekleri belirledik. Biliyorsunuz, önceliğimiz FORUMA EMEK VEREN, Rütbeli ve insanlara yardımcı olan kişiler.

Kazanamayan arkadaşlara notum şu: Foruma özel indirimler sürekli devam ediyor. Rütbenizi ve mesaj sayılarınızı insanlara "gerçekten" yardımcı olarak yükseltmeniz yeterli.

DİP NOT: Bazı arkadaşlarımız önceki indirimlerden ürün aldıkları için, rütbe ve mesaj sayıları olmasına rağmen dahil edemedik. Almayanlar daha öncelikli.

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Selamlar dostlar,

8.999 TL RX 6600 Foruma Özel sistemin kazananları ve 2 gün içerisinde alamayacaklar için yedekleri belirledik. Biliyorsunuz, önceliğimiz FORUMA EMEK VEREN, Rütbeli ve insanlara yardımcı olan kişiler.

Kazanamayan arkadaşlara notum şu: Foruma özel indirimler sürekli devam ediyor. Rütbenizi ve mesaj sayılarınızı insanlara "gerçekten" yardımcı olarak yükseltmeniz yeterli.

DİP NOT: Bazı arkadaşlarımız önceki indirimlerden ürün aldıkları için, rütbe ve mesaj sayıları olmasına rağmen dahil edemedik. Almayanlar daha öncelikli.

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan
Herkese hayırlı olsun

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
Selamlar dostlar,

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan
eyvallah hocam tesekkur ederım asil üye oldugum için

Hadicanmsnde

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Ben kazanmışım kod gelecek mi acaba ?

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
Teşekkürler hocam kazanamayanlara şans dilerim

gokallp

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Selamlar dostlar,

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan
Şimdi ben kazanmişmi oldum hocam ? Bonus yaziyor bende allahim cok heycanliyim yav elim ayagim titriyor

Herkese hayırlı olsun
Ya abi ben kazanmişmi oldum simdi bonus yaziyor bende abi lutfen kazanmiş olayim

Herkese hayırlı olsun
Ya abi ben kazanmişmi oldum simdi bonus yaziyor bende abi lutfen kazanmiş olayim

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Şimdi ben kazanmişmi oldum hocam ? Bonus yaziyor bende allahim cok heycanliyim yav elim ayagim titriyor

Evet kazanmışsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri