Önemli Duyuru Bomba 5: Forum'a Özel RX 6600 Sistem 8.999 TL 🔥🔥

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XLSX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bu fiyata bu kadar kaliteli PC bulmak zor bu çıkarsa eğer artık bende evimde rahat rahat PC oynicam internet cafeye gitmicem umarım bu PC bana çıkar bide sorum var bi tane taksit seçenekleri mevcutmu?

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Bu fiyata bu kadar kaliteli PC bulmak zor bu çıkarsa eğer artık bende evimde rahat rahat PC oynicam internet cafeye gitmicem umarım bu PC bana çıkar bide sorum var bi tane taksit seçenekleri mevcutmu?
Taksit seçenekleri mevcut.

XLSX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Sağolasın hocam ALLAH nasip ederse inşallah alıcam

Hadicanmsnde

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Sistemi almak istiyorum çünkü kardeşime oyun ve çalışma yapması için sistem arıyorduk çok iyi oldu. Bana çıkarsa haber vermeden alıcam hediye olarak

XLSX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Artık bir bilgisayarımın olmasını istiyorum

quarexdesign

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Facebook grubunda da gönderisini paylaşmıştım. CNC Lazer Operatörü Ağabeyime elindeki laptop yetersiz geldiği için, draftsight gibi programları kullanabilmesi açısından elindeki eski laptopu değerlendirip bu sistemi alıp hediye etmek istiyorum. İndirimli stokları maaşlar yatmadığı için kaçırmıştım. Umarım bu sefer hakkım olur :)

zankar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
10 yıllık emektar bir PC kullanıyorum. Okuyup çalışarak kendime bi bilgisayar alıp, deprem bölgesinde konteynırda kalan kardeşime kullandığım bilgisayarı vermek istiyorum kısmetse 😌

Muhsin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu bilgisayarı almak istiyorum çünkü , iş yerimde zayıf bilgisayar hiç bir iş yapmıyor kullandığım programlarda , onun için almak istiyorum

Furkan Pamay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar dostlar,

PC Hocası Forum'a emek veren arkadaşlarımızın emeklerini desteklemek ve bu forumun ayrıcalıklarından faydalanmalarını sağlamak amacı ile kaldığımız yerden seriye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta @Gencergaming ile birlikte hazırladığımız ve çok konuşulan F/P Kralı RX 6600 sistem rehberinin foruma özel ayrılan stoklarını duyurmak için konuyu açıyorum.

Toplamda 5 kişi 8.999 TL'den RX 6600 sistemi alacak.

Ekli dosyayı görüntüle 22204

SİSTEMİ ALACAK KİŞİLERİ NASIL BELİRLEYECEĞİZ?

1-) Herkes katılabilir. Sınır yok. Ancak öncelik olarak PC Hocası Forum'a emek vermiş, insanlara mesajları ile yardımcı olmuş, rütbeliden - rütbesize doğru bir sıralamamız olacak. Arada sırada foruma uğrayıp, sadece indirimli ürün almaya çalışan kişileri de ayrıca aktiflik durumlarından harici tutacağız. Rütbeli veya rütbesiz fark etmez.
2-) Sistemi almaya hak kazanan kişiye özel olarak link iletilecek ve 2 gün içerisinde satın almış olması gerekecek.
3-) Al-sat yapan kullanıcıları biliyoruz. Yenileri de elbet olacaktır. Ancak bu konuda kişi belirlerken bayağı ince eleyeceğiz.
4-) Amacım gerçekten ihtiyacı olan kullanıcıları tespit edip, o kişileri hak sahibi yapmaktır.

1 dolar 21.47 seviyesine tırmanmışken, böylesine önemli bir fırsatı "gerçek ihtiyaçlı kullanıcılar için" ayırmak istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 22205

NASIL KATILACAĞIM?

Katılmak için yorum kısmına neden bu sistemi almak istediğinizi bir kaç cümle ile anlatmanız yeterli. Örneğin: "Sistemi almak istiyorum. Çünkü fiyatlar uçmuşken uzun süredir para biriktirdiğim için bir türlü istediğim sistemi alamadım. Bu sistemi satın almak istiyorum." gibi.

Herkese hayırlı olsun
Sistemi Almak İstiyorum Çünkü 16 yaşındayım Kaç Sernedir Bilgisayar Almak için Hayal kuruyorum Fakat ekonomik şartlar dolayısıyla alamıyorum , bu sistemi ben alırsam hem fazla borcun altına girmem çünkü taksitle alacağım ve çalışıyorum Pc Hocasını çoktandır takip ediyorum foruma daha yeni giriş yapmak nasip oldu bana verir iseniz çok mutlu olurum . :)

ugur__deniz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi çalışmalar sistemi almak istiyorum kendim için değil oğlum için maddi durum pek yok ikinci el almak yerine sıfır alma niyetindeyim Facebook'ta foruma özel stok hazırladım dediğiniz için yazıyorum şu an stok varmıdır

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
İyi çalışmalar sistemi almak istiyorum kendim için değil oğlum için maddi durum pek yok ikinci el almak yerine sıfır alma niyetindeyim Facebook'ta foruma özel stok hazırladım dediğiniz için yazıyorum şu an stok varmıdır
Şuan bu kampanya hâlâ devam ediyor. Yarın gün içinde açıklanacak.

Sencerw1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar dostlar,

PC Hocası Forum'a emek veren arkadaşlarımızın emeklerini desteklemek ve bu forumun ayrıcalıklarından faydalanmalarını sağlamak amacı ile kaldığımız yerden seriye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta @Gencergaming ile birlikte hazırladığımız ve çok konuşulan F/P Kralı RX 6600 sistem rehberinin foruma özel ayrılan stoklarını duyurmak için konuyu açıyorum.

Toplamda 5 kişi 8.999 TL'den RX 6600 sistemi alacak.

Ekli dosyayı görüntüle 22204

SİSTEMİ ALACAK KİŞİLERİ NASIL BELİRLEYECEĞİZ?

1-) Herkes katılabilir. Sınır yok. Ancak öncelik olarak PC Hocası Forum'a emek vermiş, insanlara mesajları ile yardımcı olmuş, rütbeliden - rütbesize doğru bir sıralamamız olacak. Arada sırada foruma uğrayıp, sadece indirimli ürün almaya çalışan kişileri de ayrıca aktiflik durumlarından harici tutacağız. Rütbeli veya rütbesiz fark etmez.
2-) Sistemi almaya hak kazanan kişiye özel olarak link iletilecek ve 2 gün içerisinde satın almış olması gerekecek.
3-) Al-sat yapan kullanıcıları biliyoruz. Yenileri de elbet olacaktır. Ancak bu konuda kişi belirlerken bayağı ince eleyeceğiz.
4-) Amacım gerçekten ihtiyacı olan kullanıcıları tespit edip, o kişileri hak sahibi yapmaktır.

1 dolar 21.47 seviyesine tırmanmışken, böylesine önemli bir fırsatı "gerçek ihtiyaçlı kullanıcılar için" ayırmak istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 22205

NASIL KATILACAĞIM?

Katılmak için yorum kısmına neden bu sistemi almak istediğinizi bir kaç cümle ile anlatmanız yeterli. Örneğin: "Sistemi almak istiyorum. Çünkü fiyatlar uçmuşken uzun süredir para biriktirdiğim için bir türlü istediğim sistemi alamadım. Bu sistemi satın almak istiyorum." gibi.

Herkese hayırlı olsun :)
Gerçekten bana çıkarsa çok iyi olur geçimin zor olduğu günlerde biriktirdiğim paraya anca bu sistem geliyor bana çıkmasa bile böyle uygun fiyatlı sistemler gelmeli

Fırtına

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tam istediğim PC uygun fiyata hemde umarım bana çıkar

Saat kaç gibi açıklanır en geç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri