bt kulaklık önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
200 lira civarında bt kulaklık arıyorum iphone ile senkronizasyon uyumsuzluğu yaşamayacağım aklımda
1)qcy t5
2)red mi airdots
3)haylou gt1 tws
4)qcy t2c
5)haylou gt2
6)xiaomi mi airdots pro var (bütçe dışı olduğu için çok sıcak bakmıyorum ama değer derseniz ihtimal dahilinde yada bu fiyatlarda başka bir ürün de olabilir)
Müzik ve telefon görüşmesi amacıyla kullanacağım. Trap house trance vs. bass ağırlıklı müzikler dinlemeyi sevdiğim için bass ve tiz sesleri çok önemli benim için. Hangi kulaklığı önerirsiniz ve ya liste dışı hangi kulaklığı önerebilirsiniz?

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
airpods tarzı birşey düşünüyorum daha çok diğer küçük olanların kulağıma oturmamasından ve sürekli kulaklığı düzeltmeye çalışmak istemiyorum ergonomisi nasıldır acaba bunun

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Nette incelemeleri mevcut bir sürü ve düşme yapmayan ağrı yapmayan rahat ürünler olduğu kullanıcılar ve ineleme yapanlar için ortak kanı sorun yaşatmaz o konuda bence.

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
telefonum iphone ve gt1 plus ta aptx teknolojisi var ama telefonda yok yine de bu kulaklıkla maksimum verimi alırmıyım ya da başka bir kulaklığa mı bakmam gerekir?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
aptX teknolojisi ses kalitesini HD seviye kaliteye çıkartan bir CODEC türü. Iphone cihazlarda bu CODEC desteklenmiyor doğrudur. Şöyle bir durum var bu kulaklıkta aptX var kullanılıyor ama cihazda destek yoksa bu kulaklığın çalışmayacağı anlamına gelmiyor. Sadece ürünü Android bir cihaza bağladığınızda Iphone cihazından bir tık sizin kalite anlayışınıza göre değişir daha iyi ses kalitesi olabilir. Bunun dışında bir olay yok ve başka bir ürüne bakmanıza gerek yok.

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
teşekkürler hocam sağolun yardımlarınız için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri