Bu Sistem Nasıl?

Fiore82

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Merhaba Dostlar,

Bu sistem nasıl sizce fikirlerinizi almak isterim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Bence sistem iyi. Kasa mesh olsaymış iyi olabilirmiş. Onun dışında işlemcide stok fan var galiba yada ben göremedim. Stok fan varsa oyunda o işlemciyi soğutamaz bence. Birde RX6700XT ASUS DUAL versiyonu için kampanya var Asus Cashback veriyor. 1050TL yi geri alabilirsiniz ama son gün yarın diye biliyorum.
1660237389461.png

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Fiyat kötü değil ama anakartı B660 seçin. M-K iyi mesela orada. Birde kasa MESH olmadığı için hava akışı çok iyi olmayacak bilginiz olsun. Dert mi çok değil.

Ayrıca söylenildiği gibi ekran kartında geri ödeme var 1755 TL. Aşağıdan başvurunuzu yapın alınca. Kampanya 12 Ağustos yani yarın bitiyor.

Kampanya linki :

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Fiyat kötü değil ama anakartı B660 seçin. M-K iyi mesela orada. Birde kasa MESH olmadığı için hava akışı çok iyi olmayacak bilginiz olsun. Dert mi çok değil.

Ayrıca söylenildiği gibi ekran kartında geri ödeme var 1755 TL. Aşağıdan başvurunuzu yapın alınca. Kampanya 12 Ağustos yani yarın bitiyor.

Kampanya linki :
Seri numarası girişi yetişiyor mu hocam ürünü almamış sanırım arkadaş dün bir üyeye yetişmez diye alma dedik yazık oldu :D

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166

Kampanya linki :
Hocam ben 1050tl diye gördüm yanlış yere mi baktım acaba ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Konuyu bulursam yazayım belki almamıştır hocam kampanya periyoduna takıldık biz :(
Ürünü satın aldığınız tarih geçerli tarihtir. 12 Ağustos tarihinde bile alsanız yani yarın son gün yine de kampanyadan yararlanabiliyorsunuz. Yani olması gereken bu. İtopya farklı davranacak değil diye düşünüyorum.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Ürünü satın aldığınız tarih geçerli tarihtir. 12 Ağustos tarihinde bile alsanız yani yarın son gün yine de kampanyadan yararlanabiliyorsunuz. Yani olması gereken bu. İtopya farklı davranacak değil diye düşünüyorum.
Doğrudur hocam 2 farklı tarih detayını kaçırdık anlaşılan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri