Çözüldü Bu soğutucu bu anakart ve işlemciye uyar mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GodOfThunder

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlarım yine bir sorum var Msi Mag H670 TomaHawk anakart ve i5 12400F işlemciye bu soğutucu takılır ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Alabilirsiniz performansı iyidir ancak ekstra olarak birde bu LGA1700 kiti almanız gerekiyor. Montajı yapabilmek için.

Birde ben olsam aynı paraya bu ürünü alırdım.

Bu arada bu soğutmalar 12400F için fazla ama ileriye yatırım yapmak için alıyorsanız alınabilir tabi.

Son düzenleme:
KS

GodOfThunder

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Yorumlar ve ilgi için tek tek teşekkür ederim.

KS

GodOfThunder

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Hocam neden CoolerMaster değilde Arctic ufak bi bilgi verebilir misiniz ?
ARCTIC ürünü piyasadaki performansı ve kalitesi çok üst düzey ürünlerdendir. 240mm olan versiyonu bile kendisinden çok daha pahalı 280/360 mm ürünlerden daha iyi veya denk soğutabiliyor. Ayrıca 6 yıl ürünün kendi garantisi ve 3 yıl fan garantisi var ki bir şey olduğunda birebir değiştiriyorlar. Ben olsam ARCTIC seçerdim ama bu ürünü beğenmediyseniz Cooler Master yerine kesinlikle GALAHAD seçin derim.

KS

GodOfThunder

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
ARCTIC ürünü piyasadaki performansı ve kalitesi çok üst düzey ürünlerdendir. 240mm olan versiyonu bile kendisinden çok daha pahalı 280/360 mm ürünlerden daha iyi veya denk soğutabiliyor. Ayrıca 6 yıl ürünün kendi garantisi ve 3 yıl fan garantisi var ki bir şey olduğunda birebir değiştiriyorlar. Ben olsam ARCTIC seçerdim ama bu ürünü beğenmediyseniz Cooler Master yerine kesinlikle GALAHAD seçin derim.. Ayrıca 6 yıl ürünün kendi garantisi
Teşekkürler hocam teknobiyotikten aldım şuan güvenilir site mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri