Chrome eklentileri destekleyen Android tarayıcılar ve Kiwi Browser

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
807
Chrome eklentileri destekleyen tarayıcı önerir misiniz?

yani eklentili tarayıcı isteğim opera gibi sadece kendinden reklam engelleme özelliği bulunan tarayıcılar değil. Chrome mağaza eklentileri çalıştırması önemli.

Mevcut kullandığım tarayıcılar; ve Chrome

2018 yılında 'de yayınlanmış 10Mn. indirmeye ve 72.2Bin çoğunluklu olumlu yoruma sahip ama nedense bu tarayıcıyı bir türlü sevemedim, bana nedensizce güven veremiyor gibi. Bu yüzden alternatif tarayıcı önermenizi istiyor. Kiwi Browser kullanıyorsanız da ne kadar süredir kullandığınızı ve ne kadar memnun olduğunuzu paylaşırsanız sevinirim.​

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
konu hakkında bilgim yok telefonda reklamlara pek takılmıyorum ama pc için öneri yapmak istedim gören olursa diye add guard chormedaki bütün reklamları kapatıyor çok memnunum

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-06-05 005258.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-05 005258.png
    16.1 KB · Görüntüleme: 83

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Tam olarak desteği var mı bilmiyorum fakat Firefox'un mobil tarayıcısında eklenti desteği mevcut.

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Eklenti desteği olan mobil tarayıcıların başında Kiwi geliyor. Ardından 2019'da çıkış yapan Brave Browser var. Herkesin bildiğini zannetmiyorum fakat işini güzel yapan bir tarayıcı. Bunların ardından da Yandex ve Firefox geliyor.

Kiwi'yi hiç kullanmadım. Ama birkaç videosunu izledim ve güzel bir tarayıcıya benziyor. Ben de yakın zamanda geçmeyi planlıyorum.

Size önerim Kiwi'yi deneyin. Beğenmezseniz Brave'e ardından da Firefox'a geçin. İçlerinden birini seversiniz diye düşünüyorum :)

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
807
Eklenti desteği olan mobil tarayıcıların başında Kiwi geliyor. Ardından 2019'da çıkış yapan Brave Browser var. Herkesin bildiğini zannetmiyorum fakat işini güzel yapan bir tarayıcı. Bunların ardından da Yandex ve Firefox geliyor.

Kiwi'yi hiç kullanmadım. Ama birkaç videosunu izledim ve güzel bir tarayıcıya benziyor. Ben de yakın zamanda geçmeyi planlıyorum.

Size önerim Kiwi'yi deneyin. Beğenmezseniz Brave'e ardından da Firefox'a geçin. İçlerinden birini seversiniz diye düşünüyorum :)

Kiwi 'yi yeni keşfettim 1 ay kadar kullandım. Ancak eksik gördüğüm bir yanı yerleşik hesap senkronize olayı olmaması. Bu durum aşırı önemli değil ancak bu uygulama anlamsızca bana güven vermiyor.

Brave bildiğim ve sevdiğim bir tarayıcı, pc tarafında ilk zamanları deneyimlemiştim. Mobil tarafında eklenti desteğinin olduğunu bilmiyordum deneyeceğim bilgi için teşekkürler ve mobil tarafında Google Play 'in sunduğu istatistiklere göre 50Mn indirme ve 874Bin çoğunlukla olumlu yorum ile Kiwi 'den daha çok bilindik ve sağlam olsa gerek.

Yandex'i de ilk telefon aldığım dönemler kullanmıştım pek sevmedim aynı şekilde masaüstü tarayıcısınıda sevmiyorum.
Mozilla 'ya gelince ise Chrome eklemtisi desteklemiyor bildiğim Chromium bir tarayıcı artık değil. Ama istediğim eklentiler onun mağazasında varsa onuda kullanabilirim. Teşekkürler bilgi için.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Chrome eklentileri destekleyen tarayıcı önerir misiniz?

yani eklentili tarayıcı isteğim opera gibi sadece kendinden reklam engelleme özelliği bulunan tarayıcılar değil. Chrome mağaza eklentileri çalıştırması önemli.

Mevcut kullandığım tarayıcılar; ve Chrome

2018 yılında 'de yayınlanmış 10Mn. indirmeye ve 72.2Bin çoğunluklu olumlu yoruma sahip ama nedense bu tarayıcıyı bir türlü sevemedim, bana nedensizce güven veremiyor gibi. Bu yüzden alternatif tarayıcı önermenizi istiyor. Kiwi Browser kullanıyorsanız da ne kadar süredir kullandığınızı ve ne kadar memnun olduğunuzu paylaşırsanız sevinirim.​
Opera ve Brave kullanıyorum. Chrome eklentilerini destekliyorlar.

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
807
Brave ' de özel bir ayar falan mı açmak gerekli @s4lly ? Eklentiler inmiyor.

Mozilla androidde 18 eklenti destekliyor. Bu özelliği yeni galiba kullanacağım eklentilerin mozillada mağazasında olanları için yapımcılar istekte bulunucam bu konuda.

@ugur.gozaydin hocam opera zaten yüklüymüş cihazda epeydir kullanmamışım demekki sayenizde gördüm :) kontrol ettim, değil chrome kendi mağazasında da eklenti desteklemiyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Brave ' de özel bir ayar falan mı açmak gerekli @s4lly ? Eklentiler inmiyor.

Mozilla androidde 18 eklenti destekliyor. Bu özelliği yeni galiba kullanacağım eklentilerin mozillada mağazasında olanları için yapımcılar istekte bulunucam bu konuda.

@ugur.gozaydin hocam opera zaten yüklüymüş cihazda epeydir kullanmamışım demekki sayenizde gördüm :) kontrol ettim, değil chrome kendi mağazasında da eklenti desteklemiyor.
Anlamadım tam olarak Chrome tarayıcısı kendi mağazasındaki eklentileri mi çalıştıramıyor yoksa Opera için mi söylediniz bunu? Eğer opera içinse öncesinde Operaya şunu kurmanız gerekiyor. Sonrasında Chrome eklentilerini kurabilirsiniz.

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
807
Anlamadım tam olarak Chrome tarayıcısı kendi mağazasındaki eklentileri mi çalıştıramıyor yoksa Opera için mi söylediniz bunu? Eğer opera içinse öncesinde Operaya şunu kurmanız gerekiyor. Sonrasında Chrome eklentilerini kurabilirsiniz.

Hocam sanırım isteğimi/sorumu PC Windows taraflı sandınız, benim isteğim Android için ve görünüşe göre Android tarafında bu işlem kısıtlı görünüyor. Androidde opera desteklemiyor nettede baktım bulamadım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Hocam sanırım isteğimi/sorumu PC Windows taraflı sandınız, benim isteğim Android için ve görünüşe göre Android tarafında bu işlem kısıtlı görünüyor. Androidde opera desteklemiyor nettede baktım bulamadım
Ben sadece başlığı okuyup öneri yaptım ama evet Android için sormuşsunuz gördüm. Android üzerinde bildiğim çok fazla tarayıcı yok. Bildiğim sadece KiWi var onu da siz bulmuşsunuz zaten.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri