Cooler Master MasterLiquid PL360 Flux hakkında bilgi verir misiniz?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Özellik bakımından Cooler Master her türlü eziyor gibi o zaman bu hava akışı ve hava basıncı o kadarda önemli değil
Hiçbir ürünü özellikleriyle değerlendirmezsiniz. Bu her ürün için geçerli tamamen yanlış bir bakış açısı. Deneyim ve gerçek dünya koşulları gibi şeyler var.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Örnek bir inceleme atacağım size.

Piyasada bilindik ve başarılı bir inceleme kanalıdır burası. ASUS markasının şuan ülkemizde 7000 TL bandına satılan ROG Ryjin 2 360 ürünüyle GALAHAD 240 ürününü bir kontrol edin. GALAHAD modeli 240mm olmasına ve daha az kağıt üstü özellikleri olmasına rağmen daha iyi performans sergiliyor. Umarım dediğimi anlamışsınızdır.

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Örnek bir inceleme atacağım size.

Piyasada bilindik ve başarılı bir inceleme kanalıdır burası. ASUS markasının şuan ülkemizde 7000 TL bandına satılan ROG Ryjin 2 360 ürünüyle GALAHAD 240 ürününü bir kontrol edin. GALAHAD modeli 240mm olmasına ve daha az kağıt üstü özellikleri olmasına rağmen daha iyi performans sergiliyor. Umarım dediğimi anlamışsınızdır.
Karar vermek zor Arctic olmaz görünüşü güzel değil Lian li güzel ama fazla marka karmaşası olsun istemiyorum Cooler Master ve Asus üzerinden gidiyorum sadece PSU nun markası farklı. Keşke listede Cooler Master ve Lian li de olsaydı

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Karar vermek zor Arctic olmaz görünüşü güzel değil Lian li güzel ama fazla marka karmaşası olsun istemiyorum Cooler Master ve Asus üzerinden gidiyorum sadece PSU nun markası farklı. Keşke listede Cooler Master ve Lian li de olsaydı
Marka çok olsa ne olacak ki? Zaten RGB kontrolünü ve fan vs. kontrollerini anakartınızın yazılımından yapacaksınız.

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Bu videoda Cooler Master MasterLiquid PL360 Flux, Arctic ve Asus Rog Ryujin den daha iyi

Daha önce de söylemiştim, tek bir incelemeye göre değerlendirme yapmayın. Genel olarak karşılaştırma yapın. Ayrıca videoda Arctic ürünüyle kafa kafaya görünüyorlar. Değerlendirmenizi tüm sonuçlardaki +/- durumlarına göre yapın. VRM kanadı dahil tüm değerleri göz önüne alın. Ses ve fiyat dahil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri