CPU Fan Error

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
anladım hocam ilandaki ürün benim attıgım linktekinden o yüzden ben direkt ona bakmıstım
bu tercihler arasında pro>plus>m plus sırası yapmak mantıklı olan sıra oluyor galiba
Ama kendinizi Tuf diye şartlamayın. Tomahawk, Aorus, Steel Legend modelleri de gayet iyidir.
Edit: Hatta bulursanız Rog Strixte öneririm.

KS

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Ama kendinizi Tuf diye şartlamayın. Tomahawk, Aorus, Steel Legend modelleri de gayet iyidir.
Edit: Hatta bulursanız Rog Strixte öneririm.
rog strix biraz pahalı kaçıyor almak isterdim
asrock buldum ama şehir dışındaymış kendisi :(
diğer modeller de aşağı yukarı 600 700 arasında benimde 700 nakitim var

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
rog strix biraz pahalı kaçıyor almak isterdim
asrock buldum ama şehir dışındaymış kendisi :(
diğer modeller de aşağı yukarı 600 700 arasında benimde 700 nakitim var
Yani bulabilirseniz diye dedim bulamazsanız diğer seçenekler daha makul. Tomahawk bulabilirsiniz aslında baya satıldı zamanında B450 Tomahawk çokta iyi sağlam anakarttır.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Merhabalar arkadaşlar bugün kasamdaki cpu fanını değiştirdim snowman t6 vardı çıkarıp amd stok fanı taktım herhangi bi sorun olmadı kapatıp bios sıfırlamak için pili çıkardım taktım açtıktan sonra ufak bi duman çıktı cpu kısmından kapattım hemen bilgisayarı tekrar açtım cpu fan error sayfasıyla karşılaştım f1 ile biosa girip bilgisayarı başlattım sorunsuz açıldı bi problem yok fakat şuan cpu fan kısmı olan 4 pinli yer çalısmıyor galiba (anakart modeli asus prime b450 mk ii) ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ediyorum şimdiden.
(şuan kasa fanı pinlerine taktım cpu fanını öyle çalıstırıyorum)
(3 nisanda amazondan almıştım garantiye girer mi ?)
O CPU_FAN soketine başka fan takıp CPU soğutucusunun fanını başka bir yere takıp soketin çalışıp çalışmadığını kontrol ettiniz mi?

KS

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
O CPU_FAN soketine başka fan takıp CPU soğutucusunun fanını başka bir yere takıp soketin çalışıp çalışmadığını kontrol ettiniz mi?
Evet Uğur hocam cha fan soketine takıp kullandım bugün, kule tipi fanı sökmüştüm kasadan onu deneyim dedim o da çalışmadı

KS

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Soğutucuyu söyledim anakartı değil. Snowman değil mi?
olay şöyle gerçekleşti snowman kullanıyordum onu satıp wraith prism alcaktım söktüm amd stok fanı taktım idarelik taktıntan 1 saat sonra fanlardan ses geliyodu ayarlar sıfırlansın diye bios resetliyim dedim o sıra duman attı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri