Fırsat Donanım Arşivi Ayın Ürünleri!!! (İtopya)

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Düşük bütçede bence buradaki bileşenler hep alınır. Monitör olarak da hangisini sordunuz bilmiyorum ama Philips monitör iyi diye biliyorum.

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.9)]AOC GM500DRBE RGB Kablolu Gaming Mouse[/COLOR]

Bu mause nasil acaba kullanan var mı

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Buranın özgürlüğünü seveyim ya.. Her çıkışın bir inişi vardır indirimleri gibi olmuş dedim diye kalıcı banlandım :) :)

Bu arada membran klavye ancak yoklukta alınır. Diğerlerininde rampage den farkı yok. Makrosu olup olmadığı bile belli değil. Razerlardan , steelseriesten buralara vay be..

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Buranın özgürlüğünü seveyim ya.. Her çıkışın bir inişi vardır indirimleri gibi olmuş dedim ye kalıcı banlandım :) :)

Bu arada membran klavye ancak yoklukta alınır. Diğerlerininde rampage den farkı yok. Makrosu olup olmadığı bile belli değil. Razerlardan , steelseriesten buralara vay be..
Ülkemiz gibi. Ne derlerse yapacaksınız , karşı çıkmayacaksınız. Eleştiri yok :D

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Buranın özgürlüğünü seveyim ya.. Her çıkışın bir inişi vardır indirimleri gibi olmuş dedim diye kalıcı banlandım :) :)

Yeni ban H.O suç sizde eleştiri yapmak kadar hadisce bir tavır ha (!)
Ama bazen özgürlüğün dozunu da kaçırmamaları lazım.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198

Bende banlandım.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Bende banlandım.
Hayırlısı olsun :)

Ben burdaki hiç bir ürünün alınması taraftarı değilim sebebi bu yoklukta pahalılıkta birşeyler biriktirerek ürünler alıyoruz , bu yüzden piyasada karşılığı olan ürünler almalıyız diye düşünüyorum. 200 tl olan bu klavyeye vereceğime üzerine eklerim karşılığı olan bir ürün alırım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri