Çözüldü Fan Kontrolcü Anakartta Nereye Bağlanır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Merhaba Arkadaşlar,

Dark guardian pro kasa aldım içinde kontrolcüsü ile geliyor ama kontrolcüdeki data kablosunda 3 tane çıkış var bunlar nereye bağlanacak yardımcı olur musunuz?

Kablonun resmini aşşağıya ekledim kontrolcü ile beraber şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_20220724_183235.jpg
    IMG_20220724_183235.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 1,130
  • IMG_20220724_183515.jpg
    IMG_20220724_183515.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 1,118
Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Arkadaşlar dark guardian pro kasa aldım içinde kontrolcüsü ile geliyor ama kontrolcüdeki data kablosunda 3 tane çıkış var bunlar nereye bağlanıcak yardımcı olur musunuz ? Kablonun resmini aşşağıya ekledim kontrolcü ile beraber şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.
3 pin arada bir boşluk olan kablo anakartınızın desteği varsa ARGB(JRAINBOW) soketine takılıyor. Anakart üzerinde ||.| bu şekilde bir soket. Diğer 4 pin kablo fanı döndüren akım ve kontrol kablosu ki onu da anakart üzerindeki SYS_FAN veya CHA_FAN adlı soketlerden birisine takabilirsiniz.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
3 pin arada bir boşluk olan kablo anakartınızın desteği varsa ARGB(JRAINBOW) soketine takılıyor. Anakart üzerinde ||.| bu şekilde bir soket. Diğer 4 pin kablo fanı döndüren akım ve kontrol kablosu ki onu da anakart üzerindeki SYS_FAN veya CHA_FAN adlı soketlerden birisine takabilirsiniz.
3 üncü kabloyu nereye takıcam hocam dediklerinizden anladığım kadarıyla vdg harici kabloları dediniz vdgyi nereye takmam lazım bide anakart MSI b550 gaming plus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri