Fareyi yüzeye değmeden kaydırınca imleç hareket ediyor

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Arkadaşlar merhaba, Lenovo M600 kablosuz fare kullanıyorum. Başlıkta da dediğim gibi fareyi hafif havaya kaldırdığım zaman hareket ediyor ve bu beni Valorant oynarken bayağı zorluyor, rahatsız ediyor. Kablo takarak da denedim ve maalesef bu durum böyle. Sizce bunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Arkadaşlar merhaba, Lenovo M600 kablosuz fare kullanıyorum. Başlıkta da dediğim gibi fareyi hafif havaya kaldırdığım zaman hareket ediyor ve bu beni Valorant oynarken bayağı zorluyor, rahatsız ediyor. Kablo takarak da denedim ve maalesef bu durum böyle. Sizce bunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bildiğim kadarıyla sensör den dolayı

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Sensör kaynaklı bu sorun oluyor. Önceliğiniz buysa çift sensörlü bunu engelleyen seriler var.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
246
Ben de sensör kaynaklı olduğundan eminim. Benim de kablosuz Model O Minus farem var ama hiç bahsettiğin şey olmuyor. Güncel ve bazı eski olsa da bu sorunu yaşatmayan sensörlü bir fare almanı öneririm.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri