Fırsat FIFA 23 Epic Games 279 TL

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
495
İndirim çok iyi ama bu sezon almayacağım.
Steam indirimi olursa belki düşünürüm. Konu FİFA olunca aslında pek de istekli değilim. Maçtan kaçmayan rakip bulmakta zorlanıyordum FIFA 22 de. Bunu düzelttiklerine dair video izlersem pahalı da satsalar alabilirim.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Güzel fiyat.

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
495
Bende 12 ve 13 cd var orjinal değil kesinlikle çünkü kutuda kocaman orjinaldir yazıyor.
İkiside yüklü Kariyer kasıyorum.
Vallahi sormayın hocam eski oyunlar hep öyle. İlk PS hala duruyor ama bir tane bile orijinal CD yok. İstesem de zaten piyasada bulamıyordum. Orijinal görünümlü çakma CD kaliteli yapmışlar hala çalışıyor.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
816

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
495
359,99 TL aldım bir dal. Online takılacağım için ultimate daha iyi olur diye düşündüm. Hadi bu sene yüzümü kara çıkarma FİFA korkak futbol topluluğu kaçmayın maçlardan :ROFLMAO:

Bizi duyan Steam ajanları mı var burda? :unsure:

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
816
359,99 TL aldım bir dal. Online takılacağım için ultimate daha iyi olur diye düşündüm. Hadi bu sene yüzümü kara çıkarma FİFA korkak futbol topluluğu kaçmayın maçlardan :ROFLMAO:

Bizi duyan Steam ajanları mı var burda? :unsure:
Hayırlı olsun hocam.

Buna sevindim işte. Yine alamam para yok ama Steam den 2 katı fiyata almak Epic games den almaktan yine de iyidir diye düşünüyorum. Burada fiyat da çok güzel platform da.
:(
Oyununa göre değişir ama evet genel olarak Steam'den almak daha güzel.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
495
Yalnız almayacağım dedim 5 dk sonra Steam atak yapıp aldırdı. Ağzımın payını aldım. Büyük konuşmamak lazım. Bir de Amazon (anlaşmalı AGT kurye) 4 TB diski getirse de yüklesem, oyun yükleyecek alan kalmadı. :(

A. Morgan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
FIFA dışında BF1, BF4, Star Wars: Jedi Fallen Order gibi oyunlar da indirimde Steam'de. EA Play'iniz varsa 5.5 liraya alabiliyorsunuz tanesini. Wild Hearts, NFS Unbound gibi oyunları 1200 liradan satışa koyan EA'den beklenmeyen hareketler bunlar tabii.

KS

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
99
Steam indirimi de geldi. Alıyorum hemen.

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri