FORUMA Özel ASUS RTX 3050 8GB ekran kartı 4489TL Olacak! (SINIRLI STOK)

Skynel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Cvp: FORUMA Özel ASUS RTX 3050 8GB ekran kartı 4489TL Olacak! (SINIRLI STOK)

16:59'dan beri siteye erişmeye çalışıyorum sadece 504 gateway time-out eğer girebildiğim ilk zamanda bitmişse stok yalandan ibarettir başka bir şey değil

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

Arkadaşlar açılmadı daha. Gaming.gen.tr ile konuşuyorum. Bekleyin.

MrTatar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

36 yaşındayım 6 aylık kızım var çok şükür kızımın boğazından değil ama kendi boğazımdan keserek 36 yıllık hayatımda ilk defa bir bilgisayar toplayayım dedim biriktire biriktire 6 bin tl biriktirdim ekran kartını alayım diğerlerini zamanla alırım dedim. Bir kampanya görüyorsun hoooop hevesleniyorsun bir bakıyorsun hevesini kursağına koyuyorlar. 36 yaşında adamın hayali altı üstü bir bilgisayar toplamaya yetiyor. İşte böyle saçma sapan şekilde yönetiliyoruz.... Bize yine hüsran ... Bu dünyaya fatura ödemeye gelmişik sadece yaşamak bize haram....

xxxba

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

siteye girip ekran kartı alan varsa kaç kişi buradan yazsın

beraatyasaar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Hocam yanlış anlamada alamadığım için demiyorum tamamen dışarıdan objektif yorum yapıyorum. Farkettiysen Pchocası forum sayfası inanılmaz youğunluk yüzünden anlık dondu. Bu forum sayfasının problemi yüzünden takipçilerinin sayfaya erişememesi, linke basamaması haksızlığa sebebiyet veriyor. 20 stok bile olsa 1 dakika içinde satılması hernekadar mümkün olsada bu insanların internet hızıyla yada yavaşlığıyla alakalı bir durum değildi. Tamamen bu forum sayfasının yavaşlığı veya aşırı yüklenme sebebiyle donması ile ilgili olabilir. 10 -20 Stok için insanları böyle bir üzüntüye veya mağduriyete sürüklemeyin lütfen.

Edit: Bir altımdaki youma bakarsanız mesela demek istediğimi anlarsınız. Yıllardır takipçin olarak bu tür mağduriyetlere göz yumman veya farkında olmaman biraz ayıp olduğunu dile getirmek istiyorum.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
RE: Cvp: FORUMA Özel ASUS RTX 3050 8GB ekran kartı 4489TL Olacak! (SINIRLI STOK)

MrTatar' Alıntı:
36 yaşındayım 6 aylık kızım var çok şükür kızımın boğazından değil ama kendi boğazımdan keserek 36 yıllık hayatımda ilk defa bir bilgisayar toplayayım dedim biriktire biriktire 6 bin tl biriktirdim ekran kartını alayım diğerlerini zamanla alırım dedim. Bir kampanya görüyorsun hoooop hevesleniyorsun bir bakıyorsun hevesini kursağına koyuyorlar. 36 yaşında adamın hayali altı üstü bir bilgisayar toplamaya yetiyor. İşte böyle saçma sapan şekilde yönetiliyoruz.... Bize yine hüsran ... Bu dünyaya fatura ödemeye gelmişik sadece yaşamak bize haram....

Hocam anlık binlerce kişi girdi. Haliyle sunucular kaldırmıyor. Şuan aktif alımlar.

seku234

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

satın aldım hazırlanıyor olarak gözüküyor bakalım gelecekmi :D

Reha39

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
stokta gördüm sepete ekledim ödemede hata verdi sepete geri attı güzel üye kastınız yazık size

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
RE: Cvp: FORUMA Özel ASUS RTX 3050 8GB ekran kartı 4489TL Olacak! (SINIRLI STOK)

seku234' Alıntı:

Hayırlı olsun geldiğinde PC Hocası'nı da etkiletleyip Instagram'dan paylaşır mısınız?

erse

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

OceanLaB' Alıntı:
seku234' Alıntı:

Hayırlı olsun geldiğinde PC Hocası'nı da etkiletleyip Instagram'dan paylaşır mısınız?
merhaba taner abi bende satın aldım sen bana uğurlusun cidden şubat ayında rtx 3060 sistemi de 9500e bu siteden ve senden aldım bu ekran kartını da senden aldım instagramdan atayımmı abi ssi :) cansın.

3xcellency

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

sepette olanlara bari izin verin satın alalım. ödeme ekranı gelmiyor bir türlü

BCIBurak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Sepetime ekledim ve ödemeyi yaparken stokta yok dedi. Sepete eklemem yeterli olmalıydı.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

erse' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:
merhaba taner abi bende satın aldım sen bana uğurlusun cidden şubat ayında rtx 3060 sistemi de 9500e bu siteden ve senden aldım bu ekran kartını da senden aldım instagramdan atayımmı abi ssi :) cansın.

Hayırlı olsun kardeşim. Güzel günlerde kullan. Valla atarsan süper olur :) Malum inanmayan insan çok. Kampanya duyursan suç, duyurmasan suç. Binlerce kişi bekliyor farkında değiller. Stoklar 500-1000 değil ki herkes alsın. Alamayan çamura yatıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri