Önemli Duyuru Forum'a Özel Sistem Hazırlıyorum

REX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Yalnız foruma yeni kayıt olan arkadaşlarım bu durumdan faydalanamıyor. Yanlış anlaşılma olmasın. Forumda öncelik sırası vardır: "emek verenler" önceliklidir.

Yani mesaj sayısı, konu sayısı, aldığı teşekkürler, aktiflik sürelerine göre bu sistemi almaya hak kazanacak kişiler. Forumda olmayıp, kayıt olup hemen maalesef sistemi alamayacaklar.
Herkes forum kullanmıyor ki abi ben sizi 4-5 senedir youtube ve facebook grubu üzerinden takip ediyorum bugün katılayım dedim forumada açılmış hesap olsun diye yani

mertcan33

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası Forum'da emek veren arkadaşlarım her zaman önceliğim oldu. Olmaya da devam edecek. Bugün görüşmeleri yaptım. PC Hocası Forum'a yakında yeni rütbeler devreye girecek ve o rütbelerdeki kişiler (emek veren, insanlara destek olan, doğru bilgiler veren) örneğin;

Piyasada RTX 3060 + 12400F sistem 16.000 TL'den mi satılıyor, forumdaki 2 veya 3 seçilecek arkadaşımıza 11.000 TL gibi rakamlardan verilecek. Bu sayede verilen emeklerin de karşılığını daha fazla vermeye gayret edeceğiz.

Sadece sistem olarak düşünmeyin. Ekipman, monitör veya diğer ürünlerde de bu durum geçerli sayılacaktır. Önümüzdeki hafta forumdaki güncellemeler bitince bu konuyu da tekrar güncellemiş olacağım. Varsa istek ve talepleriniz, yorumlardan yazabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 14322
Eline sağlık çabaları için teşekkürler

soilobi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası Forum'da emek veren arkadaşlarım her zaman önceliğim oldu. Olmaya da devam edecek. Bugün görüşmeleri yaptım. PC Hocası Forum'a yakında yeni rütbeler devreye girecek ve o rütbelerdeki kişiler (emek veren, insanlara destek olan, doğru bilgiler veren) örneğin;

Piyasada RTX 3060 + 12400F sistem 16.000 TL'den mi satılıyor, forumdaki 2 veya 3 seçilecek arkadaşımıza 11.000 TL gibi rakamlardan verilecek. Bu sayede verilen emeklerin de karşılığını daha fazla vermeye gayret edeceğiz.

Sadece sistem olarak düşünmeyin. Ekipman, monitör veya diğer ürünlerde de bu durum geçerli sayılacaktır. Önümüzdeki hafta forumdaki güncellemeler bitince bu konuyu da tekrar güncellemiş olacağım. Varsa istek ve talepleriniz, yorumlardan yazabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 14322
Taner hocam diğer ürün olarak wireless kulaklık olabilir mi acaba

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Hocam bazı noktalarda haklısın. Boş yorum yapıp 2k yorumu olan kişiler yok değil. Ama şöylede birşey var insan 2k yorumda yapsa hem forumu hemde insanları aktif tutuyor. Zaman ayırıyor. Bencede en yüksek aktiflik gösteren kişilerden seçilmeli.

Katıldığım nokta ise şu; bomboş yorumlara bende çok sinir oluyorum. Bir konuda 20 mesaj var ama konuda en ufak mantıklı çözüm önerisi yok. Yada öneriler saçma sapan. Ama maalesef böyle arkadaşlar var.( Bende böyle olunca forumdan soğuyorum. Aktifliğim düşüyor. Mesela anakart karşılaştıyorum msi-rog adam diyor ki rog her zaman en iyisidir , sebep yok bilgi yok😂
napalım şimdi çözümü yok.

Bence ; bir konuda atıyorum bir soru problem vs bir durum varken oraya ben 3 mesaj yazdım sen 5 diğeri 1. Konunun çözümü olursa bir şekilde çözüldü işaretlensin çözüldü işaretinden sonra herkes mesaj sayını alsın benim mesaj sayım konu başladığında 10 ise çözümlenince birden 13 olsun seninde diğerininde. Zaten boş sohbet konularını şahsen hiç sevmiyorum. Adam konu açıyor “ Arkadaşım benden hoşlanıyor mu?” Altta 250 yorum var. Bu konu ne alaka mesela? Bence sayılmamalı.
Amaç forumu aktif tutmak değil işte , amaç forumda arayanın aradığını şak diye doğru bilgi olarak bulabilmesi . Acayip konu var , sağlıklı değil bu sistem . Arayan aradığını bulamıyor . Mesela geçen ROG a yazdım . Bu forumda güncellemeden önce FALCHION başlığını bulmaya çalıştım . YOK BAŞLIK DİREK YOK. Amaç forumu aktif tutup sağa sola reklam almak ise doğru. Amaç forumda bilginin yer alması , doğruya kolay ulaştırabilmesi ise yanlış.

Captain

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Forumda bir süredir olmama rağmen açıkçası pek aktif olmadım. Bu gelecek sistemden sadece aktif arkadaşlar mı yararlanabilecek?? Aylardır kampanyalı sistem bekliyorum ne sizde ne de diğer kanallarda kampanyalı diyebileceğimiz bir sistem göremedim. Sizi de anlıyorum ülkenin durumu ortada sürekli herşeye zam geliyor, indirim almak kolay değil. Ama en azından stok olayını bir 10-15 yapsanız da daha çok kişi yararlanabilse be abi. Siz yaparsınız bence, seviliyorsunuz.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Amaç forumu aktif tutmak değil işte , amaç forumda arayanın aradığını şak diye doğru bilgi olarak bulabilmesi . Acayip konu var , sağlıklı değil bu sistem . Arayan aradığını bulamıyor . Mesela geçen ROG a yazdım . Bu forumda güncellemeden önce FALCHION başlığını bulmaya çalıştım . YOK BAŞLIK DİREK YOK. Amaç forumu aktif tutup sağa sola reklam almak ise doğru. Amaç forumda bilginin yer alması , doğruya kolay ulaştırabilmesi ise yanlış.
Onlarında tek istediğinin forumu aktif tutmak değilde aynı zamanda kalitelide olmasıdır. Fakat bu biraz zaman alıyor. Yeni bir forum. Bahsettiğin durum uzun zaman istiyor bence.

Hocam boş konu derken aktiflik sağlıyor onlarda dediginiz gibi ve geyik diye yer var yani geyik üstüne açılıyor ki orda ekonomide siyaset de yapmıştık cok da hoştu ben bu yorumunuza katılmıyorum
Hoş olabilir sevmemek benim şahsımla ilgili. Ama toplamda bahsettiğim olay o değil. Neyse böyle düşünüyorum ..

Son düzenleme:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905

bilgiyi siz , biz yaparak ortaya bir şeyler çıkartıyoruz zaten adamlar elinden geleni yapıyorlar uzun süredir aktif değilsin batuhan hocam arada gelip bu şekilde serzenişte bulunacağınıza destek olup doğru bilginin yayılmasını sağlayabilirsin.

2 ay sonra girip böyle bir yorum yazman ne kadar doğru ?

Onlarında tek istediğinin forumu aktif tutmak değilde aynı zamanda kalitelide olmasıdır. Fakat bu biraz zaman alıyor. Yeni bir forum. Bahsettiğin durum uzun zaman istiyor bence.

Hoş olabilir sevmemek benim şahsımla ilgili. Ama toplamda bahsettiğim olay o değil. Neyse böyle düşünüyorum ..

bende uzun süredir forumdayım pek çok arkadaşla haşır neşir oluyoruz bu biraz gönül işi ancak uzaktan laf atıp destek olmadan iş yürütmeye çalışan insanlar oluyor malesef. forum büyüyecekse bu şekilde büyür zaman içerisinde.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
bilgiyi siz , biz yaparak ortaya bir şeyler çıkartıyoruz zaten adamlar elinden geleni yapıyorlar uzun süredir aktif değilsin batuhan hocam arada gelip bu şekilde serzenişte bulunacağınıza destek olup doğru bilginin yayılmasını sağlayabilirsin.

2 ay sonra girip böyle bir yorum yazman ne kadar doğru ?

bende uzun süredir forumdayım pek çok arkadaşla haşır neşir oluyoruz bu biraz gönül işi ancak uzaktan laf atıp destek olmadan iş yürütmeye çalışan insanlar oluyor malesef. forum büyüyecekse bu şekilde büyür zaman içerisinde.
Ne kadar yanlış sence?
Arada bir gelmeden önce her gün buradaydım , kirlilik olmaya başlayınca yavaşladım , uyardım , uzaklaştım...
Şahıs olarak ''BEN'' merkezli konuşmuyorum , bizler diyorum aslında . İmza atacağım adamların hepsi uzaklaştı forumdan .
Uzaktan laf atıp destek olmadan iş yürütmeye çalışan bir insan değilim , bu tarz şeylere ihtiyacım yok . Böyle forum büyümez . Böyle bilgi kirliliği akıl almaz boyutta büyür .

Tekrar forum adına iyi bir haber gördüm (Taner'i severim ) dostane bir şekilde forum için bir uyarıda bulunmaya geldim . Ne iş yürütürüm ne de bu gelecek sisteme ihtiyacım var ...
Bundan dolayı ilk mesajımda polemik yaratmayalım lütfen dedim .

Kaldı ki Ego da yapmıyorum , ben zamanında faydalandım o zamanlar güzeldi , tekrar gelsin o zamanlar diyorum .

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Ne kadar yanlış sence?
Arada bir gelmeden önce her gün buradaydım , kirlilik olmaya başlayınca yavaşladım , uyardım , uzaklaştım...
Şahıs olarak ''BEN'' merkezli konuşmuyorum , bizler diyorum aslında . İmza atacağım adamların hepsi uzaklaştı forumdan .
Uzaktan laf atıp destek olmadan iş yürütmeye çalışan bir insan değilim , bu tarz şeylere ihtiyacım yok . Böyle forum büyümez . Böyle bilgi kirliliği akıl almaz boyutta büyür .

Tekrar forum adına iyi bir haber gördüm (Taner'i severim ) dostane bir şekilde forum için bir uyarıda bulunmaya geldim . Ne iş yürütürüm ne de bu gelecek sisteme ihtiyacım var ...
Bundan dolayı ilk mesajımda polemik yaratmayalım lütfen dedim .

Kaldı ki Ego da yapmıyorum , ben zamanında faydalandım o zamanlar güzeldi , tekrar gelsin o zamanlar diyorum .

uzaklaşan kendi bilir hocam biri gider diğeri gelir bu hep böyle olmuştur. samimiyet önemli benim için başka forumlardaki gibi azar işitme veya en ufak şeyda ban atılmıyor. direkt ilgili kişiyede ulaşabiliyorum. o yüzden yargısız infazlar haksızlık oluşturur.

forumun nasıl büyüyeceğini zaman gösterir ama bu tip durumlarda yapabiliyorsanız daha iyisini yapın ki insanlar sizide desteklesin

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
''uzaklaşan kendi bilir hocam biri gider diğeri gelir bu hep böyle olmuştur'' Katılıyorum. ''yargısız infazlar haksızlık oluşturur.'' Kimi yargısız infaz ettim ? Kimi banlayın dedim ? Yazdıklarımdan hiçbir şey anlamamışsın .
''ama bu tip durumlarda yapabiliyorsanız daha iyisini yapın ki insanlar sizide desteklesin'' Amaç insanların beni desteklemesi değil ki ? Şahsi konuşmuyorum ki ben .
Bak tekrardan en basit şekilde anlatıyorum;

Eğer 13 14 k lık sistem foruma özel 2-3 kişiye 11 k ya verilecekse , insanlar deli gibi boş mesaj kasacak bu YAPILMAMALI!
13 14 k lık sistemi 12 k ya ver forumda gerçekten emeği olan kişilere ver . Mesaj sayısına - beğenisine bakma !

Sistemi de geç forumda sağlıklı bilginin dolaşmasını istiyorsan düzeni ona göre kur firmalarla anlaş kişiye özel promosyon kodu paylaş .
Ya da sıra ile özel mesajdan dağıt.

Bunların hepsi destek amaçlı ÖNERİLER - Bunlar ego değil , ben yaparım değil.
Birileri gider birileri gelir çok da mühim değil . İhtiyacın olduğu bir konu açarsın 15 boş mesajı görürsün sen de gidersin birileri de gider ...

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
''uzaklaşan kendi bilir hocam biri gider diğeri gelir bu hep böyle olmuştur'' Katılıyorum. ''yargısız infazlar haksızlık oluşturur.'' Kimi yargısız infaz ettim ? Kimi banlayın dedim ? Yazdıklarımdan hiçbir şey anlamamışsın .
''ama bu tip durumlarda yapabiliyorsanız daha iyisini yapın ki insanlar sizide desteklesin'' Amaç insanların beni desteklemesi değil ki ? Şahsi konuşmuyorum ki ben .
Bak tekrardan en basit şekilde anlatıyorum;

Eğer 13 14 k lık sistem foruma özel 2-3 kişiye 11 k ya verilecekse , insanlar deli gibi boş mesaj kasacak bu YAPILMAMALI!
13 14 k lık sistemi 12 k ya ver forumda gerçekten emeği olan kişilere ver . Mesaj sayısına - beğenisine bakma !

Sistemi de geç forumda sağlıklı bilginin dolaşmasını istiyorsan düzeni ona göre kur firmalarla anlaş kişiye özel promosyon kodu paylaş .
Ya da sıra ile özel mesajdan dağıt.

Bunların hepsi destek amaçlı ÖNERİLER - Bunlar ego değil , ben yaparım değil.
Birileri gider birileri gelir çok da mühim değil . İhtiyacın olduğu bir konu açarsın 15 boş mesajı görürsün sen de gidersin birileri de gider ...

adamlar zaten kesin konuşmuyor ki hocam hepsinden ayarlamaya çalışıcaz diyor öncedende yaptılar bunda anlamayacak bir şey yok bırakın da ne olduğunu görelim zaman içersinde varsayımla hareket edilmez rozet sistemi gelecek haftaya onu baz alacaklar

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
adamlar zaten kesin konuşmuyor ki hocam hepsinden ayarlamaya çalışıcaz diyor öncedende yaptılar bunda anlamayacak bir şey yok bırakın da ne olduğunu görelim zaman içersinde varsayımla hareket edilmez rozet sistemi gelecek haftaya onu baz alacaklar
Hayırlısı olsun dostum . Keyifli forumlar

xtahax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
HERKESE BOL ŞANS DİLİYORUM BENİM BU YAŞIMA KADAR HİÇ BİLGİSAYARIM OLMADI. OLMASINI TABİKİ ÇOK İSTERİM İHTİYACIM VAR BİLGİSAYARA UMARIM HAYIRLISI OLUR TEKRARDAN BOL ŞANSLAR HERKEZE...

ÖZUPO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selam,

Arkadaşa katılıyorum. Farklı platformlardan sizi sürekli takip ediyorum. Foruma yeni kayıt oldum. 🤔
Herkes forum kullanmıyor ki abi ben sizi 4-5 senedir youtube ve facebook grubu üzerinden takip ediyorum bugün katılayım dedim forumada açılmış hesap olsun diye yani

• Beğen
Reactions: REX

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Hocam ben sizi severim takip de ederim ama forumdan uzaklaşmalarınızın asıl sebebinin Uğur hocamın forumdan ayrılması olduğunu düşünüyorum ve bunu belirtmek istiyorum. Ben kirlilik göremedim. Her zaman ki gibi yazanlar oluyor ama katılan bir kaç arkadaş bilgiliydi ve her konuya da yardımcı oluyorlardı mesela. Kemik kitle zaten genelde duruyor ve hep onlar yardımcı oluyor. Gerisi gelip geçici gibi düşünülebilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri