Forumda LoL Turnuvasına Ne Dersiniz ?

Sizce nasıl olur?

• Kullanılan toplam oy
    14
KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Doom Eternal oynayan adam onu bırakıp LoL gelir mi.
Doom bitti artık.Bitirdi Taner hoca onu! Ayrıca LoLü kendisi seviyor geçen bir müxeik açmıştı hoparlör testi için oyun oynayıp sevdiğimden dolayı değil müzik gerçekten iyi demişti onun için açıyorum demişti sanırım LoL videosu olan bir müzikti.

GrindyBoi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
LoL sevmiyorum pek oynamadım da ama böyle etkinlikler yapmak güzel olabilir. Katılan olmaz ama olsaydı Fall Guys güzel olurdu.
bence önemli olan başlamak hocam zaten bir süre sonra forumda böyle şeyleri aktif takip eden kitle oluşmamışsa yapmayı bırakırlar oynayan eğlenmiş olur, oluşmuşsa ne güzel hem forum aktifliği artar hem insanlar birbirini daha iyi tanır.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
bence önemli olan başlamak hocam zaten bir süre sonra forumda böyle şeyleri aktif takip eden kitle oluşmamışsa yapmayı bırakırlar oynayan eğlenmiş olur, oluşmuşsa ne güzel hem forum aktifliği artar hem insanlar birbirini daha iyi tanır.
Aynen böyle aile sıcaklığı deneyim de o soğukluk kırılmış olur.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
İlk önce dc lazım. Sonrası gelir . Mesela sunucuda , oyun odası vs açılır.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
Hayatımda hiç Lol ( bunu kastediyorsunuz sanırım League of Legends ) oynamadım. Cs 1.6, Cs Go, Queak, Half Life, Red Alert 2, CaC Generals vs olsa hiç düşünmez gelirdim. Eğer bu şekilde bir etkinlik olacak ise de bir arkadaşın yardımı ile oyunu indirip kurar gelirim.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Valla olabilir arkadaşlar. Ben her akşam 1-2 el giriyorum lol yapalım mis gibi olur. Ortak bir gün belirleyelim :)
Aslında pc hocası discord olsa iş kolaylaşır hafif ileri bir tarih olsa daha iyi olur daha sistemim tam hazır olmadı kendim için konuşayım en azından

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Bu arada benim sistemde bunu çok rahat bir şekilde oynarım diye düşünüyorum ? İnternet ortalama 40-45Mbps arası

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ben çöp pc ve 16mbps internet ile 120 FPS civarı oynuyorum siz her türlü oynarsınız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri