Forumda LoL Turnuvasına Ne Dersiniz ?

Sizce nasıl olur?

• Kullanılan toplam oy
    14

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Akşam bi kaç video izleyeyim. Nedir / Nasıl oynanır bakayım. Sonra PCH Forum olarak oyuna dahil olurum =) Oyun ve oynanış hakkında tavsiyelerinizi de bekliyorum.

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
Akşam bi kaç video izleyeyim. Nedir / Nasıl oynanır bakayım. Sonra PCH Forum olarak oyuna dahil olurum =) Oyun ve oynanış hakkında tavsiyelerinizi de bekliyorum.
Hocam ilk başta biraz zorlanırsınız. Ama size tavsiyem, eğer forum etkinliği dışında kendiniz de oynayacaksanız çok sarılmayın bu oyuna. Günde 2-3 el yeter aralıklarla. Çok kanser ediyor yoksa. Küfür ettiriyor ağır bir şekilde. Benim pc bozulduğu için ben yaklaşık 3 yıldır oynamadım. Huzurluyum :D Ama yeni pc adım. Gelsin yükleyeceğim :D

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam ilk kural ciddiye almayın, takım oyunu kafayı yersiniz. Üstünüze düşeni yapın, oyuncuların potansiyeline göre oyun tarzı izleyin. Tank/off tank solo main biri olaraktan yeri geliyor ölüp bütün takımı ayakta tutuyorum yeri geliyor bırakıp dönerim. Zamanla keşfedersiniz.

İkinci kural harita takip etmeyi öğrenin başta zor oluyor ama hayati önemi var
Ve son kural her karakteri bir defa oynamaya çalışın diğer türlü karşınıza geldiginde size neler yapacağını kestiremezsiniz :)

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Eski ve deneyimli bir silkroad oyuncusu olarak takım ve bireysel vs'lerde nerede ne zaman ne yapmam gerektiği konusunda tecrübem var. Ayrıca harita kontrolünde iyi olduğumu söyleyebilirim. Birde burada ki karakter seçiminde neye bakmak gerekiyor. Misal silkroad'da server yoğunluğuna göre wizz+cleric veya wizz+bard oynarım. Bu lol 'de de bu şekilde bir durum var mı ?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Eski ve deneyimli bir silkroad oyuncusu olarak takım ve bireysel vs'lerde nerede ne zaman ne yapmam gerektiği konusunda tecrübem var. Ayrıca harita kontrolünde iyi olduğumu söyleyebilirim. Birde burada ki karakter seçiminde neye bakmak gerekiyor. Misal silkroad'da server yoğunluğuna göre wizz+cleric veya wizz+bard oynarım. Bu lol 'de de bu şekilde bir durum var mı ?
Hocam karşılaşmalar 5v5 şeklinde 3 koridorda yapılıyor solo(yukarı), mid(orta),bot(aşağı).
Solo ve mid 1 er kişi botta 2 kişi oynuyor, 5.kisi (jungle) orman dönüyor.
Karakter seçiminde önce size uygun koridoru bulana kadar deneyin ama her koridorun kolay ve zor şampiyonlari var, genel itibariyle orman ve solo biraz daha az hareket isteyen pozisyonlar tavsiye ederim.
Midde büyücü, yetenek tutturma üzerine olan karakterler tercih ediliyor, bota nişancı(hayli menzili var ama kırılgan) ve yanında bir destek gidiyor korumak amaçlı.
Soloya daha çok barzo şampiyonlar tercih ediliyor, yarı tank ya da tam anlamıyla tank karakterleri tercih edebilirsiniz.
Jungle kafasına göre orman dönebilen her karakter oynanabilir, diğer koridorlara yardım etsin kâfi.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
jungle mid top adc ve sup diye roller var

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
1 GB Ram ile bilmiyorum bende 4 var ama 100-120FPS oynatıyordu en son. Oynamayı da pek bilmiyorum sürekli tuşlara basıyorum işte.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Herkes uygun olduğu oynayabileceği zamanı falan belirtse daha iyi olur bence.

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
çok mantıklı sarar. farklı oyunlarda olabilir minecraft cs falan

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Katılmak isteyenler bu mesaja ne zaman katılabileceklerini yazabilir mi eğer akşam olmazsa benim için tarihte sıkıntı yok ama akşam olursa PC ne zaman hazır olursa o zaman

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Katılmak isteyenler bu mesaja ne zaman katılabileceklerini yazabilir mi eğer akşam olmazsa benim için tarihte sıkıntı yok ama akşam olursa PC ne zaman hazır olursa o zaman
Akşam 9-11 araları ancak açıyorum bilgisayarı. Pazartesi tam gün, çarşamba ve cuma en fazla saat 8'de.Karışık bir programım var akşam olursa katılmaya çalışırım :)

Stallker

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
1
Olası bir durum olmadığı sürece açığım akşam 1 e kadar

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bende gelirim her zaman musaitim 460+ dan fazla levelim var lolde genellikle zed oynarım
Gelmesine bende gelirim de ne o kadar level var ne de genel karakterleri biliyorum. Arada oynuyordum ama yeni başlamış gibi sayılırım.

Siz ortak bir zaman belirlerseniz ben uymaya çalışırım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri