Fps Oyunları Için Kulaklık Önerisi Yardım Lütfen

althea

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selamlar,

Wireless oyuncu kulaklığı almak istiyorum 5000 tl kadar bi bütçe çıkarabilirim aralarında kaldığım emin olamadığım bir kaç kulaklık var

çoğu kişi yu öneriyor ama tasarım olarak hiç hoşuma gitmiyor ve bana uygun olmadığını düşünüyorum onun dışına bir kaç kulaklık var kullananlar veya bilgisi olanlar yardımcı olursa cok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

bunlar arasında dönüp duruyorum genelde fps oyunları oynuyorum onun dışında arada müzik film izliyorum isteğim ise kulaklık rahat olsun kafa ağrıtmasın seslerin çok iyi olmasına gerek yok oyunlara adamların ayak sesleri vs duyulsun ve mikrafonu berbat olmasın yeterli

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,099
wireless oyuncu kulaklığı almak istiyorum 5000 tl kadar bi bütçe çıkarabilirim aralarında kaldığım emin olamadığım bir kaç kulaklık var

çoğu kişi yu öneriyor ama tasarım olarak hiç hoşuma gitmiyor ve bana uygun olmadığını düşünüyorum onun dışına bir kaç kulaklık var kullananlar veya bilgisi olanlar yardımcı olursa cok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

bunlar arasında dönüp duruyorum genelde fps oyunları oynuyorum onun dışında arada müzik film izliyorum isteğim ise kulaklık rahat olsun kafa ağrıtmasın seslerin çok iyi olmasına gerek yok oyunlara adamların ayak sesleri vs duyulsun ve mikrafonu berbat olmasın yeterli
S.s 9

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,099
Pardon 7 full oyun icin 9 hem oyun hem müzik

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956