Soru Gamegaraj 4070Ti Sistem Nasıl ? (45K Bütçe)Hazır

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Arkadaşlar Sistem bu ne düşünüyorsunuz fikirlerinizi almak isterim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_40.png
    Screenshot_40.png
    56 KB · Görüntüleme: 109

Muphrid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60

Muphrid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
mayısta alacağım geri ödeme bana kalmıyor galiba ve üstteki sistemin nesini beğenmediniz ?
o fiyata daha iyisi toplanabilir.. imza'mdaki kasaya bakabilirsin.. 45k'ya topladım 2 ay önce.. şimdi nasıldır bilmiyorum.. bir bak fiyatlara... kampanya 27 nisan'a kadar devam ediyormuş..

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
o fiyata daha iyisi toplanabilir.. imza'mdaki kasaya bakabilirsin.. 45k'ya topladım 2 ay önce.. şimdi nasıldır bilmiyorum.. bir bak fiyatlara...
Hocam ben Toplama yapamam etrafımda kurabilecek kimsede yok o yüzden hazır bakıyorum

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
dostum yapmam diye bir şey yok, niye biz insan değil miyiz :D sadece anakart kitapçığına bakarak bile toplayabilirsin kasayı.. endişe etme o yüzden..
hocam ilk defa bu kadar yüklü bir miktar harcayacağım pc ye bu yüzden içimde bir korku var anlarsınız, o yüzden kendime güvenim yok bu konuda

o fiyata daha iyisi toplanabilir.. imza'mdaki kasaya bakabilirsin.. 45k'ya topladım 2 ay önce.. şimdi nasıldır bilmiyorum.. bir bak fiyatlara... kampanya 27 nisan'a kadar devam ediyormuş..
sizin sistem 51k ediyor geri ödemesiz ben mayısta alacağım için ona bakmadım

Muphrid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
hocam ilk defa bu kadar yüklü bir miktar harcayacağım pc ye bu yüzden içimde bir korku var anlarsınız, o yüzden kendime güvenim yok bu konuda

sizin sistem 51k ediyor geri ödemesiz ben mayısta alacağım için ona bakmadım
yen korkunu araştır, vaktin var daha.. çok gözde büyütülecek bir şey değil.. seni anlıyorum ve harcadığın paranın hakkını almanı istiyorum.. sende beni anla :D

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
yen korkunu araştır, vaktin var daha.. çok gözde büyütülecek bir şey değil.. seni anlıyorum ve harcadığın paranın hakkını almanı istiyorum.. sende beni anla :D
Eyw Hocam Eğer Müsaitseniz Yarın Veya Bugün Bana 45-46K Arası Sadece Kasa Toplayabilirmisiniz

Eyw Hocam Eğer Müsaitseniz Yarın Veya Bugün Bana 45-46K Arası Sadece Kasa Toplayabilirmisiniz
@yunusx36 hocam sizde bakarsanız sevinirim

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bence ilk attığınız fotoğraftaki gibi her şey güzel. Para israfı falan yok. Sıvı soğutma . anakart , PSU ve kasa güzel. Ekran kartı İnno3D olabilir ama bu markalar ülkemizde arka planda kalıyor diye kötü bakmamak lazım. ICHILL modeli tepe modellerden.

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
4080 kurulur bu bütçe ile 4070ti nedir cancağızım
Bu fiyata ?

Bence ilk attığınız fotoğraftaki gibi her şey güzel. Para israfı falan yok. Sıvı soğutma . anakart , PSU ve kasa güzel. Ekran kartı İnno3D olabilir ama bu markalar ülkemizde arka planda kalıyor diye kötü bakmamak lazım. ICHILL modeli tepe modellerden.
Gördüğünüz gibi bazıları kötü bazıları iyi diyor bende arada kalıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri