Soru Gamegaraj 4070Ti Sistem Nasıl ? (45K Bütçe)Hazır

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
He Daha iyi olur çünkü fiyatlar stoklar değişiyor Şimdi kurarım stok biter fiyat artar vs ne zaman alacaksan o zaman kurarım
tamamdır hocam mayıs ortasına doğru kurmayı düşünüyorum.Güvenilir site linkleri olursa daha iyi olur ve Bu toplama işleminde yardım alabileceğim belge fln oluyormu anakartta,ekrankartı fln

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,301
tamamdır hocam mayıs ortasına doğru kurmayı düşünüyorum.Güvenilir site linkleri olursa daha iyi olur ve Bu toplama işleminde yardım alabileceğim belge fln oluyormu anakartta,ekrankartı fln
İstanbul da isen ben toplarım ücretsiz değilsen uzaktan online ile birlikte toplarız ben beceremem filan dersen de yaşadığın yerde sağlam güvenilir temiz yapacak birini buluruz

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
İstanbul da isen ben toplarım ücretsiz değilsen uzaktan online ile birlikte toplarız ben beceremem filan dersen de yaşadığın yerde sağlam güvenilir temiz yapacak birini buluruz
Hocam istanbulda değilim malesef ve ilçede yaşıyorum Zamanı gelince online yaparsak çok iyi olur

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
Gamegaraj nerede dip varsa onu katıyor ben manuel kovalansa bile daha iyisini alirsiniz taraftariyim

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Gamegaraj nerede dip varsa onu katıyor ben manuel kovalansa bile daha iyisini alirsiniz taraftariyim
hocam aralarında bulabildiğim en iyi buydu başkalarıda var lakin ram,psu,işlemci,ssd açıdan geri kalıo özelleştirme yapsam fiyatı geçiyor

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,301
Merhaba hocam Toplama yapmayı düşünüyorduk lakin Taksit ile alacağım büyük ihtimalle Bana hazır sistem önerirmisiniz 45k hazırların çok fiyatı artmıyorda, BU konuyu açtığım sistem alınırmı
Aslında toplama daha başarılı oluyor lakin mecbur ise size sistem bakayım ben bu önce duruma göre hareket ederiz

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Hocam Söyle Bir sistem Karşıma Çıktı Ekran Kartindan Dolayı Bu Nasıl Sizce Alınırmı Veya Ne Yapılarak Alınır https://www.teknogenetik.com/geneti...-500gb-m2-nvme-ssd-oyun-bilgisayari-pmu102680
Birde bu var Ddr5 şekilde--
Özelleştirmelerde bunlar alınırsa olurmu=Kingston 1TB Fury Renegade NVMe Okuma 7300/6000
Asus TUF Gaming GT501 Siyah
Asus Rog Strix LC II 240 Aura Sync 240mm Intel/Amd İşlemci Sıvı Soğutucu
46.074tl

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri